H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál) odpad!

Morske panny? s morskymi pannami to mohol byt ovela lepsi serial aj ked nie som naklonena tomuto zanru a vobec sa mi to nepaci.. nevydareny pokus zaujat.. aj ked, musim uznat, obecenstvo do 13r. iste ohuria a vzbudia v nich tuzbu stat s amalymi milymi morskymi pannami

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

No musim uznat, neviem ci to bolo chorobou alebo dlhou chvilkou.. ale ten serial sa mi celkom paci :D hlavne uvodna znelka ;) taka spravna detska davka humoru ked ste pod vplyvom dithiadenu :) preto 3*

Johanka z Arku (1999) (TV film)

Videla som to v TV, film bol rozdeleny na 2 casti ale uputal ma hned prvou :) na Druhu si este cakam no nepochybne bude taka dobra ako predosla :)

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Mala by som prestat pozerat vilmy tohoto kalibru :) stale ma strasne dojmu a nutia rozmyslat nad strasnymi vecami, ktore sa v tej dobe diali .. Jednoznacne perfektny film. a Musim podotknut ze sa mi hrozne pacilo, ako bol urobeny zaver filmu. Sama casto ocakavam vo filme este akoby "potvrdene" situacie. V tomto pripade som cakala ze tie dvere na konci otvoria al enestalo sa tak.. a to sa mi pacilo :) bola tam stale ta zvedavost,. fakt, ze jeho otec nevidel na vlastne oci jeho telo no vie, co sa stalo jeho pricinenim. Dvere ostali zatvorene... 5*

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Bolo to uzasne a perfektne som sa bavila :) pravdu povediac, mala som trosku obavy ci to bdue tak dobre aj v tretej castia trosku sa tie obavy opakuju pri predstave ze bude Ace Age 4, ale verim z enesklame rovnako ako toto :) 5* + ta malicka mamutka mala krasne ocicka :D

Ledové ostří (1992)

Videla som vela krasokorculiarskych filmov, no nie vsetky boli uspokojive.. tento patril medzi tie vyborne :) Bol to uzasny film, videla som ho uz niekolkokrat a napriek tomu ho kazdemu odporucam vidiet :) 5*

Jak na holky (2009)

Trosku mi rusilo dojem to, ze za hlavne postavy tu bola "Nora" z Let´s Dance a jej ex-priatel z tohoto filmu.. inak to nebolo zle.. ale nebavilo ma to ani

Tri gaštanové kone (1966) (TV film)

Pozerala som to len preto, ze sa mi nechcelo citat knihu do skoly ;) ale dalo sa to zvladnut :))