Megastavby (2004) (seriál)

To iste ako Rekordy živočíšnej ríše, len s tým rozdielom, že toto dokázal vytvoriť Človek a nie príroda sama :)

Zvířecí rekordmani (2002) (seriál)

Nezaradila by som to ku klasickým seriálom, aké vídame normálne v televízii, no napriek tomu je perfektný, náučný.. bezchybný. Veľmi sa mi páči, že tu môžeme vidieť porovnanie človek-zviera. odlišnosti i spoločné znaky. Ja osobne sa pri tomto seriáli dokážem veľmi veľa naučiť :) Pre mňa je to fascinujúci spôsob ako obohatiť svoje vedomosti o svet, v ktorom žijeme.

Křižovatka smrti 2 (2001)

Kombinacia cernoch-cinan nemusi byt zla ;) aj ke dniektore sceny su az velmi afektovane celkovo som sa bavila :)

On je fakt boží! (2008)

No.. mam inak celkom rada teanegerske komedie aj ked to uz len okrajovo tento zaner zapada do toho, co sa mi paci.. ale toto bolo AJAJAAAAAJ.... ani neviem zaco som dala tie 2 hviezdicky. aha uz viem :) videla osm uz aj horsie

Alvin a Chipmunkové (2007)

bolo by to za 3* ale za sympatie a kraaasny spev som dala este jednu ;)

Alenka v říši divů (2010)

Burton proste vie ohromiť :)) Zbožňujem rozprávky od neho, no napriek tomu je tam stále niečo iritujúce, čo mi vadí :)) ale inak to bolo super :) 4* z 5 + Depp zase raz odviedol skvelú prácu :) Stále ma postavičky, ktoré sú tak trošku "divné" ;)

Veronica Mars (2004) (seriál)

Výborná teanegerovka šmrncnutá záhadou aj stredoškolskými láskami/zápletkami. Pri tomto seriáli si prichádzam na svoje, pretože záhady milujem a ich riešenia a lúštenie ešte viac :) Riešim prípady spolu s hrdinkou ;)) Zábavnou aj poučnou formou je tento seriál presne to, čo ulahodí mladým :)

Sherlock Holmes (2009)

Wau :) Film bol veľmi veľmi veľmi dobrý. Samozrejme najviac som sa tešila nakoniec, kedy sa všetky záhady pekne krásne rozuzlili :) Trošku ma nebavila tá Holmesova aférka .. ale nevadí :) - Novodobý Holmes v starom šate :) Zgustla som si jednoznačne. Celkový dojem je viac než len dobrý a preto 4 z 5 :)

Zrození šampióna (2009)

Tak : 1. Podľa skutočnej udalosti, 2. Sandra Bullock - najlepšie obsadenie!, 3. Emotívne - malo to myšlienku, srdce, rozuzlenie aj trošku napätia. Na Začiatku som síce čakala kedy sa to už začne a bola som rada ked prišla tá chvíľa, keď som si povedala, že sa uź niečo deje. pravdu povediac ma niektoré pasáže trošku nudili, ale ráta sa u mňa hlavne herecký výkon, ktorý bol bravúrny a takisto aj fakt, že je to skutočná udalosť skutočného človeka ... 5 z 5 zaslúžene

Wendy Wu: Bojovnice proti zlu (2006) (TV film)

Celkom obľubujem filmy na čínsky štýl, no stále, keď začnú bojovať sa to premení na niečo trápne a afektované. Inak to bol film typu: Nedeľa poobede - Telka - Nuda.. :)