• Fantasy

Princezna Slonbidlo (1990) (TV film)

A já se celkem pobavila :D Paní Hanu Maciuchovou jsem poznala jen po hlase, jinak skvěle namaskovaná :D Kostlivec byl taky prvotřídní, jen ty svítící díry do očí si mohli odpustit.. Prostě lepší než kdejaká pohádka natočená v týhle době.

Samotáři (2000)

Objevení Ivana Trojana pro film - pozdě ale přece, díkybohu za to! Film plný hlášek a bizardních situací, ovšem večeře s Japonci tomu nasadila korunu :D .. "Vy ten život nežijete, vy ho jenom krájíte!" Nezapomenutelná věc.

Svatba jako řemen (1967)

Výborná podívaná, dosti originální námět, perfektní Vladimír Pucholt, skvělá Iva Janžurová, atd. atd., prostě nádhera.

10 000 př. n. l. (2008)

Já vím, ve filmu je možný všechno, ale mamuti a pyramidy? Kde přesně příběh začal, to nevím, ale´jak se probůh dostali do Egypta? Hotová záhada.. I ta jedna hvězda je moc.

Komedie omylů (2010) (divadelní záznam)

Tohle se mi nelíbilo, jako by všechno bylo špatně. pár světlých okamžiků to mělo, ale jen pár. 2* za snahu

Jindřich IV. (1968) (divadelní záznam)

Na první podívání 4*, ale hodlám tomu dát v nejbližší době další pokus a věřila bych i tomu, že skončím u 5* .. skvělý příběh, nápadité a skvěle zahrané.

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

kleopatra - komentář všeříkající! Tohle je podívaná od začátku do konce a ani mikrovteřina nudy tu nehrozí. Bára je geniální!

Coco Chanel (2008) (TV film)

Pravděpodobně jsem hodně ovlivněná tím, že Coco Chanel (2008) a Coco Before Chanel (2009) jsem viděla v jeden den a přímo jsem srovnávala.. Ač je Coco Chanel tv film, nadchnul mě mnohem víc než ten ten novější. Má šťávu i odpich, něco se tam děje, má to příběh a dozvíte se něco jak o módě z pohledu Coco, tak o jejím životě. Pro mě, při té možnosti srovnání, absolutní fenomén a neubránila jsem se 5 hvězdičkám.

Moje krásná čarodějka (2005)

Obávám se, že Will Ferrell nebyl ani tak krok vedle, jako přímo skok vedle. Film jsem více méně přetrpěla až do konce, zajímalo mě co s tím dál udělají, a na Nicole se naštěstí dá dívat i kdyby hrála hluchoněmou. Jinak absolutně pohřbili vcelku dobrý námět, mohlo to být mnohem lepší, mnohem! Dávám 3 hvězdičky za Nicole a Michaela Cainea, zbytek nestojí ani za řeč..