• Fantasy

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Začínám být alergická na všechny americký 'oddechovky', ale musim uznat, že tahle patří k těm lepším. Hugh už přestal být nesnesitelný a zdál se mi celkem i vtipný, Drew byla správná jako obvykle a celkově se u téhle romaňťárny dá strávit příjemný večer. Dokonce se přiznám, že nesnesitelná píseň Pop mi utkvěla v hlavně a proti mé vůli jsem si jí broukala ještě pár hodin po skončení filmu :D Dala bych 3 a půl hvězdičky, ale půlky tu nemáme, tak zůstanu na třech.

21 gramů (2003)

Celkem smíšené pocity.. takže za 3

Transamerika (2005)

Dávám 4 hvězy, protože někde kolem středu jsem se přistihla, že se lehce nudím. Ale jinak teda všechny klobouky, co mám, smekám před Felicity Huffman! Nevim jak by se to vyjímalo s dabingem, ale její hlas je perfektní, celé jsem jí to do puntíku věřila. Klasa. Jinak děj filmu místy ne moc propracovaný, myslela jsem, že půjde o víc, ale mistrně zahrané.

Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)

Jedna z nejlepších divadelních her, co jsem v tv viděla. Dagmar Veškrnová dokazuje, že opravdu hrát umí a že na role 'hloupých holek' je jí škoda. I když ty hraje taky výborně. Ať chci nebo ne, musim dát 5 *

Poprask na laguně (1996) (divadelní záznam)

Uječené až hrůza, ale zábava prvotřídní :) A musím říct že excelovali všichni, a to se nestává moc často. Právem zasloužený plný počet hvězdiček.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Můj nejmilejší český seriál, vážně. Viděla jsem ho tam i zpátky už nejmíň tisíckrát a pořád nemám dost :) Pro mě nepřekonatelné, druhá série nestála za nic, až ta třetí se lehce vyšvihla, ale první je a vždycky bude nej.

Post Bellum (2009) (TV film)

Popravdě.. Post Bellum jsem sledovala hlavně kvůli Haně Maciuchové.. která se ve výsledku objevila dvakrát, a celkově řekla možná tak 3 věty. A i přes to, že mě to dvakrát nepotěšilo, to byly nejlepší části filmu. Tohle se vážně nepovedlo, pro mě vyloženě nuda.

Zemský ráj to napohled (2009)

Průbeh filmu nic moc, ne že by to bylo špatné spíš to, až na pár scén, nebylo nic by mě chytlo.. ale závěr se povedl, dokonce mě i dojal. Píseň Cest La Vie je jedním ze zářivějších partů tohoto filmu.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Jak jsem řekla už v diskuzi, viděla jsem tenhle seriál několikrát už jako malá holka a nedávno jsem si ho s chutí pustila znovu.. kdo za tím hledá "ideologický paskvil" možná že ho i najde, ale kdo hledá zábavu, užívá si skvělé výkony herců a bere to s nadsázkou ( jak by se koneckonců měla brát většina seriálů) tak nemůže být nespokojený. I kdybych se na to měla dívat jen kvůli paní Maciuchové a její úžasné Olince, tak to udělám. A klidně hned. Nálepku "odpad" si tohle, podle mě, teda rozhodně nezaslouží.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

První tak 4 série byly hodně zajímavý, postupem času se ale vytrácí jak orginalita tak vtip. Proto ten zlatý průměr.. měli už dávno skončit.