Jak přežít pokrok (2011)

začalo to zajímavě, proč se člověk chová tak a né jinak atd.. ale potom převládly jenom obecně známé žuchly, že Země není nafukovací a že velkostatkáři ničí prales, což je škoda, ale i tak film rozhodně stojí za vidění.. je dobré vědět, že ještě existují lidi, kteří nemají v hlavě lejno, žel Bohu masa je těžce zmasírovaná a vypatlaná na to, aby si uvědomila, kam se řítí..každopádně, čím dřív lidstvo vychcípá, tím líp pro všechny živé tvory na této planetě

Devět kruhů pekla (1987)

sakra tak tohle bylo fakt dobré, vlastně všechno už tu bylo řečeno, že film se vůbec nejeví jako český a je opravdu hodně podobný Vražedným polím, že film je vcelku průměrny, ale obrovskou sílu má v tom, co ukazuje, že soudruzi jsou ta nejodpornější lůza a o lidech, kteří je volí škoda slov, sakra co jenom může mít v hlavě člověk, který volí komunisty to je mi fakt zázhadou.. protože tohle všechno řekli komentátoři přede mnou, já už to opakovat nebudu... jen dodám, že jiní dělají to samé ve jménu jiné ideologie, komunisti v tom rozhodně nejsou sami, zrůda je prostě zrůda, ať se schovává za co chce...docela by mě zajímalo, co se dovíme o Severní Korei až to tam skončí, že se tam dějí podobné věci už šedesát let, to asi nikomu moc nevadí..celkem srandovní bylo nadabování mladého revolucionáře Pavlem Křížem, proč byl naopak Kňažko předabován Petrem Čepkem to jsem moc nepochopil.. mimochodem, všimli jste si, že jedna z postav se jmenuje doktor Rath?

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Loreláj má dokonalou pánev, Vaculík pěkně dabuje toho řízka z kavárny a hláška: - Podívám se, jestli je tu nějaká holka natolik nadrátovaná, aby shledala mou aroganci dostatečně okouzlující - je přímo ze života.. jednoho dne sednu k obrazovce a podívám se na všechny díly od začátku až do konce

Případ pro zvláštní skupinu (1989) (seriál)

celý seriál, jestli se tak těm pár dílům dá říkat, působí dojmem, že si si na něco hraje a chce se něčemu vyrovnat, ale nemá na to, Šmicr jako by tam skoro ani nebyl a Brodská naprosto příšerná.. ovšem pár kladných věcí by se našlo, vcelku zábavná je epizoda Zlaté víkendy, díl Noční chodec je né uplně špatný kriminální příběh a díl Veronika a páv bych se nebál označit skoro za kultovní záležitost.. od Pomejeho, který stříská Veroniku v punkérském doupěti, přes prodavače kytar, kterého hraje dědek se sekerou ze studny od Majora Zemana až po veskrze luxusní odhalení těch nejhorších společenských živlů čili sledovačů béčkového porna na videu u kohosi v obýváku.. no a naprostá lahůdka Zdeněk Srstka, nejenom, že ukáže svou muskulatůru a že má co ukazovat, je to opravdu řízek dostat od něho přes držku bych fakt nechtěl, ale dokonce tu - světe div se - i hraje a jeho herecký výkon je tak o dvě třídy lepší, než ostatních věhlasných hérců s Brodskou v čele, je opravdu škoda, že nedostával větší herecké příležitosti

Jseš mrtvej, tak nebreč (2010) (TV film)

mě se to líbilo, napínavé, zajímavé, herci docela dobře vybraní aji podali né uplně tragické výkony, oblíbená pasáž jak se ráno hrabou vexlácké děvky z postele