Bez soucitu (2010)

Travolta válí! K tomu mi dopomáhá Meyers a společně tenhle film pořádně táhnou. Slušnej nářez, občas vtípek, ironie. Na to že moc akční filmy nemám rád, tohle mi sedlo. Slušný 4*

Méďa (2012)

Příjemná pohádka o hulícím medvídkovi, která funguje a baví. Je to místy trochu pubertální a já možná při hodnocení až moc přivírám oči, ale to nemění nic na to, že se to prostě povedlo. 4* slabší

Sousedská hlídka (2012)

Originální nápad. A ikdyž jsem se moc nesmál a nemám rád Stillera, celkem mě to zaujalo. 4*

Resident Evil: Odveta (2012)

Pohodvé béčko, žádný zázraky. Ale zombíci nikdy neurazí. Slabší 3*

Dredd (2012)

Dobré, povedené, ale silně to připomíná film zátah (serban maut). 4*

Looper: Nájemný zabiják (2012)

No šlo to, ALE! Super nápad, i herci, ale bylo to takové nemastné, neslané. Lepší 3*

Tělo jako zbraň (2007) (pořad)

Po shlédnutí prvního dílu jen 3*. Je to na mě moc americky trapný. Ale jako nápad super.

Temný rytíř povstal (2012)

Já jsem byl spokojen. Možná ti bylo slabší než předchozí díly, ale nijak dramaticky. Batman jede a hlavního záporáka jsem si užíval do poslední minuty. A ten jeho přízvuk! Lepší 4*

Zevláci vs. Zombíci (2012)

No čekal jsem mnohem víc. Tedy ne že by to nebylo zlé, ale něco tomu chybělo. Stejně tak jsem čekal trošku víc toho typického suchého britského humoru. Škoda. A nezachrání to ani borec Alan Ford. Proto "jen" 3*

Total Recall (2012)

Ten děj byl občas hloupoučký a předvídatelný, ale na druhou stranu slušná porce akce a zábavy. Normálně bych dal 3*, ale jako fanda scifi musím dát za 4!