• Fantasy

Prasátko Rudy (2007)

Privstala som si 5:30 cez víkend, aby som to konečne videla, ale nezachránil to ani Sebastian Koch :). Jednotke to nesiaha ani po päty :P

Život je jen jeden (2011)

Wau, indický film odohrávajúci sa v Španielsku! Lepšia kombinácia pre mňa snáď ani nemohla byť. Človek zabudne na všetko a pri sledovaní takýchto filmov perfektne zrelaxuje. Takžeee, kto sa v lete ku mne pridá na výlet do Buňolu na paradajkovú vojnu? :D. Hudba vynikajúca. Svieže, letné, vtipné, perfecto ... 100% :)

Fanaa (2006)

???????? WTF? WTF? WTF? .... Ešte stále som v šoku z tohoto filmu a asi aj dlho budem, ako sa dá z presladeného romanťáku preskočiť na thriller s tragickým koncom...ja stále vravím, že Indovia majú nejaké tajné omamné zbožie, ktoré svet nepozná, lebo toto normálny človek nevymyslí :D...každopádne vysoko oceňujem :P...Aamir a Kajol perfektní !

Statečné srdce získá nevěstu (1995)

:D :D :D :D :D Prosím vás, vie tu niekto, čo za matroš bral Shahrukh Khan pred každým natáčaním? Nie je možné, aby bol niekto až také hovado :D. But simply, I love him :D. Jedno veľké prekvapenie pre mňa, nakoľko staré filmy ma nejako neberú (starý film je pre mna 1999 a menej-pozn. autora :D). Ten akčno-dramatický koniec mi nesadol, ale aj tak to bude za plný počet :)

Dokud budu žít (2012)

Mal ostať s bláznivkou Akirou a bola by som nanajvýš spoko...ale čert to zober, "máte to za pět" :)

Don (2006)

Tak taký koniec asi nikto nečakal alebo som jediná, ktorá mu to zožrala aj s navijákom? :D...každopádne, hviezdička naviac za Shahrukha a Arjuna ;-)...už si mydlím ruky na Don 2 :P

Zítřek už možná nepřijde (2003)

Ani vo sne by ma nenapadlo, že ide o film, ktorý sa po prvej polke trafenej zábavnej časti, v druhej premení sa dojímak, ktorý spôsobil, že som zavlhčila celý balík kapesníkov. Neskutočne emotívna pesnicka "Kal ho na ho" sa zapísala do môjho srdca i mojej duše. Shahrukh opäť predviedol exceletný výkon trafeného blázna a obetavého romantika, ktorému som zožrala každú jeho slzu. This movie changed my life! Hudba takisto perfektnááá!

Kick-Ass (2010)

Sama nechápem, ako ma taká volovina mohla baviť :D