Aliance (2016)

Rozhodně nejlepší díl, nemám co vytknout...

Aloha (2015) odpad!

Tak takhle, takhle teda ne! Najdu si na netu dobrodružný film, s tím že jsem dostal chuť na přírodu, moře a tak podobně a místo toho koukám na utrápený drama jak Bredli neví kudy kam a koho by ojel, ještě vše natočené v kuchyni a obejvàku, nebo v ložnici. Kolem dobrodružství to jen běželo a ani pant jsem si smíchy nevyhodil. A to jsem si ještě říkal, že film kde hraje Bradli, určitě nebude zlej.

Annabelle (2014)

Ach jo, panenka ani nemrkla, ani nepípla ale hlavně že se tam jednou proběhla, jestli jsem dobře viděl. Matka alá terminátor s dídětem uvnitř oba přežili bodnutí nožem do břicha a dokonce dítě přežilo i když matka spadla s ním přímo na břicho, no kunďácký scénář fuckt. Ale hlavně že to dobře dopadlo ne? Ještě musím dodat, že ty zvukové efekty byli příšerné. Větší amateřinu jsem snad neslyšel.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Nevím zda jsem koukal na marvel nebo na hvězdné války. Doba jde do hoven i ve filmovém průmyslu.

Arctic: Ledové peklo (2018)

Dal bych pět hvězd, ale za ten dojebanej konec, to nemohu udělat.

Astronaut (2022)

Ale jo, závěr se moc povedl

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Hmmm, dobrá hudba, dobrá řežba, taková Německá kill blil draj. Ale nemastné , neslané, bez nádechu .

Avengers: Age of Ultron (2015)

Luxus, luxus a ještě jednou luxus, kolikrát si říkám, co o tom pořád můžou točit a Marvel má pořád skvělé nápady a styl. Naprostý originál a Avengery byli o5 skvělí, plný akce a napětí a sem tam dobrých hlášek, závěr byl naprosto dokonalí.

Barbie (2023)

Nápad dobrý, ale dobrý to bylo jen v tom real světě, co trval pár minut, jinak slatanina. Hlavně že to mělo celosvětový hype.