Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Nevím zda jsem koukal na marvel nebo na hvězdné války. Doba jde do hoven i ve filmovém průmyslu.

Barbie (2023)

Nápad dobrý, ale dobrý to bylo jen v tom real světě, co trval pár minut, jinak slatanina. Hlavně že to mělo celosvětový hype.

Dívka a moře (2023)

Jedna hvězda dolů, za to že do potopené lodi 4 metry pod mořem nevlitla ani kapka vody a že se opět vynořila a plula dál jako by nic.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Stále není důvod snižovat hodnocení, překvapuje mě, že Indianu umí i v dnešní době perfektně zrealizovat.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Celkem mě to překvapilo teda. Je to sice taková snaha o napodobení Star Wars, světelný meče, příšery, vesmírný lodě, androidi, ale plný akce a zábavy film splňuje.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Konečně po pěti letech hodně povedený horůrek. A bohatě stačí, když je to natočené v jednom bytě. Stačí když je to pořádný masakr jako tohle.

65 (2023)

Nápad je to super, člověk z jiné planety co přistane u nás na zemi v době dinosaurů. Jen těch dinosaurů tam mohlo být mnohem víc.

Astronaut (2022)

Ale jo, závěr se moc povedl

Batman (2022)

Tento Batman mě teda moc nezaujmul.

Bullet Train (2022)

Vtipný, akční, prostě jen ve vlaku ale dobrý. Jen ta Sandra na konci s dvěma tuny sajrajtu na xichtě, tak to si mohly tvůrci odpustit, nebo jí nechat více na přírodno.