Odnikud někam (2010)

Krásný film. Chladivá asexualita tančících dvojčat. Prázdné a zbytečné pohledy na nahou provokující sousedku. Krásné záběry opalující se, usínající, tancující dcery. A všechny hezky dlouhé, pozvolné, nespěchající, statické, přibližování a oddalování. Atmosféra. Ne deprese, možná trošku prázdnota. Možná trošku každodenní nálada každého z nás. Možná taky ne.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Nejlepší je podívat se kolektivně v 5 ráno po návratu z obdobného večírku.... Zážitek z filmu je pak roven minimálně šesti hvězdičkám :)

Biutiful (2010)

Iňárrita mám ráda, ale tohle je prostě onanie s kamerou. A taky těžká deprese. Dát za jeden den Biutiful a Melancholii, nedoporučuji. A Bardem jako obvykle výborný!

Melancholie (2011)

Perfektní. Pokud se díváte čistýma očima, nedotčenýma komentáři čsfd, recenzemi a očekáváními, perfektní. :)

Hříšný tanec 2 (2004)

Náhodou... Mě se to líbilo. Když nemáte náladu na nějaké psycho mega drama, ale spíš na úsměv na rtech a Diega Lunu (který, nezlobte se na mě, opravdu v určitých pasážích nepůsobí jako lamač dívčích srdcí, ale jako gay) a jeho kroužící se boky, volba je jasná! Kostýmy úžasné, atmosféra léta a Kuby a temperamentu... A soundtrack je prostě dobrý. Po shlédnutí doporučuju zavlnit se v bocích a zapsat se do nejbližších kurzů samby :)

Glee (2009) (seriál)

Po 1/15 přehodnocuju a přidávám čtvrtou hvězdičku. Madonna díl se fakt podařil! Zatím jsem byla spíš znechucená hlavní hrdinkou Rachel (která je tak přehnaně ambiciózní, až mě to chvílemi bolí) a okouzlená učitelem a jeho sexuálním tancováním, kterého tam bohužel není tolik, jako té pošahané Rachel! :) Madonna díl je ale opravdu zatím nejlepší kus! ...Let your body go with the flow! :)

Saturday Night Live (1975) (pořad)

Naprosto neskutečný nářez! Při každém dílu přemýšlím nad tím, proč v Česku není možné mít takový pořad, takovou práci, takovou zábavu a nadhled. Kristin Viig svým hereckým projevem zastiňuje všechny kolegy a má tak tvárný obličej, až tomu těžko uvěřit. A i když se některé scénky opakují, nemají pointu anebo jsou tak trapné, až se musíte smát, tihle lidi se baví a vidíte jim to na očích! Nejlepší okamžiky jsou, když se spletou, smějí se a dělají, že to patří k roli (například klasicky u skeče Hollywood Dish, kdy moderátor zděšením vyplivne Kristin Viig na hlavu limonádu)!