Anna Karenina (2012)

Díval jsem se na to jen a jen za účelem " maturitní četby " a účel který jsem chtěl to splnilo , ale ten film sakra co to bylo vím že to měl být romantický příběh jenže toto už hraničilo s telenovelou a ty já zrovna nevyhledávám navíc to divadelní pojetí mi nepřipadalo novátorské , ale spíš kýčovité . Kdyby to pro mě nebyla povinnost v rámci školy tak to během prvních minut vypnu . ( 6.3.14/MAC/Maturita )

Zkurvenej pátek (2000)

Podprůměrná oddychovka plná niggů , která se snaží být vtipná popisováním života niggy a vlastně to vtipné vůbec není . Mít to aspon děj , ale ani ten to nemá a neplní ani svůj účel což bylo asi pobavit jenže se nepovedlo . Yeah Nigga Yeah Nigga . My Nigga My Nigg . Fuck The System . YOLO . Swag . ( 15.2.14/MAC )

Tahle země není pro starý (2007)

Ach jo jak já jsem se nudil některé scény byly poutavé a začátek se vyvíjel zajímavě , ale neměl další spád . Škoda kdyby to mělo něco víc do sebe tak by to určitě pobavilo protože zabiják byl super , ale neměl k sobe nějáký větší příběh tento příběh měl v sobě jedině nějáký rádoby " novodobý western " ( 13.11.13/MAC )

Rychlejší (2010)

Primitivní ani akce tam " nebyla " a na scénáři taky nikdo dvakrát nemakal a dokonce se vůbec nehodlal obtěžovat se scénářem pro hlavní postavu která tam promluvila maximálně pět vět ( beze srandy ) . U akčního filmu bych měl být napnutý a ne pomalu ,ale jistě usínat . ( 21.10.13/MAC )

Den před krizí (2011)

Investiční bankéři nebo co to vlastně bylo jsou fakt super jsou takoví malí superhrdinové dnešního světa a jejich práce je tak zajímavá že by se měly točit další a další filmy s nimi aby každý pochopil co vlastně dělají protože tyto dvě hodiny byly opravdu málo ... Co to bylo ? Čekal jsem film ve kterém by byly odhaleny zakouty korupce , mafie a všeho pozoruhodného co se v tomto oboru děje , ale místo toho jsem se dočkal pádu nějáké firmy . ( 15.10.13/MAC/nedokoukané do konce 1:05:40 )

Patro smrti (2007)

Ach jo ... Celou dobu jsem si říkal počkej si ono to něják doppadne bude to určitě lepší , ale až jsem byl v polovině nebo dál nebylo to lepší žádný zvrat prostě nic . Nic co by mě zaujalo nebo zastrašilo sice na konci to bylo zajímavé , ale těch třicet sekund co to je oproti celé stopáži . No škoda mohl to být zajímavý film . ( 2.9.13/MAC )

Robin Hood (2010)

Zbytečně prodloužené , nudné a vůbec zbytečné . Čekal jsem příběh Robina Hooda a ten tam byl jen zřídka jestli vůbec a vůbec se mu to nevěnovalo a abych to zkrátil v polovině jsem si raději lehl do postele a jenom to poslouchal : D Kdyby tomu nekraloval Russel Crowe tak nevydržím ani tu polovinu ( 29.9.13/PC )

Uvnitř mé hlavy (2013)

Nevím nic co bych dobrého k tomu filmu řekl , nevím vůbec co bych k tomu filmu řekl ... Bylo to prostě nic neříkající nic ... A ten název říkal že to bude něco " tajemného " a nového jenže nebylo . Jediná dobrá věc na tomto filmu byla že skončil . 20.9.13/MAC )

Kozí příběh se sýrem (2012)

Netřeba ani slov vypadá to jak by to dělal doma nějáký student střední školy na koleně hmm .... Toy Story jsme měli kdy před čtrnácti lety ? Jo měli a to vypadalo jak ? Byl to první animovaný film a vypadalo to rozhodně lépe než toto co spatřilo světlo světa za dalších třináct let . Rve to oči !!! ( 31.7.13/Letní kino/Sčítání lidu : 150 a více )

Líbáš jako ďábel (2012)

Někdo tu viděl Hangover a chtěl to hezky po česku zprasit akorát bez alkoholu nebo drog , ale místo toho zpomenutého tam přidat spoustu debilních událostí a vyústění které by jen tak někdo nenapsal . Jako jo zasmál jsem se , ale spíš z trapnosti a né hodnoty vtipu . Prostě byla to další ukázka umělecké práce které náš národ neumí v žánru který neumí ani američani ani angličani a světe div se ani my ne . Náš národ neumí točit filmy vůbec , ale pššt !!! Jenže někteří to ještě neví a asi ani v životě neviděli jiný film než český když si tu naši českou kinematografii tak pochvalují ( 28.7.13/Letní kino/Sčítání lidu : 200 a více )