Třída smrti (2013) (studentský film)

Jo bylo to baječný a na studentský film o to víc no koukám . Hudba animace všechno do sebe zapadalo a doprovodný hlas se tam taky hodil . ( 22.11.13/MAC )

Wolverine (2013)

Podle hodnocení ČSFD ikdyž ho neberu na velkou váhu jsem čekal úkrutnou blbost a vida žádná blbost to nebyla sice to nebylo nic světoborného , ale já jsem se bavil a to hlavně u akčních scén které byly naprosto skvělé nejvíc se mi asi líbila ta s vlakem a i přesto že se mi to líbilo počád mám raději Wolverina zasazeného do série X-Men a ne jeho samotné filmy . ( 22.11.13/MAC )

Loupež po italsku (2003)

Až příliš moc zvučných jmen Wahlberg , Statham , Norton a další ... a výsledek ? Není sice takový jaký jsem očekával , ale ta loupež mě chytla ikdyž si myslím že by to šlo i natočit lépe , ale co jako smysludávající oddychovka to postačí a když to tak berete nebudete se nudit . ( 19.11.13/MAC )

Rocky Balboa (2006)

Pro mě mnohem lepší než první díl pro ostatní kultovního Rockyho toto mělo něco do sebe . Po celou dobu jsem se nenudil sice ty ukecaný části mě moc nebavily , ale další části jako například závěrečný souboj a vlastně poselství celého filmu bylo pro mě báječné a to nejsem žádný fanoušek sportu . Dal bych plný počet , ale myslím že by to bylo přehnané takže lepších **** ( 18.11.13/MAC )

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Četl jsem o tomto filmu že je ujetý a nadmíru zábavný jenže mi to tak nepřišlo sice některé scény byly zábavné , ale ty by se daly spočítat na jedné ruce , ostratní scény no nic moc i přesto že jsem čekal film o ničem a taky jsem ho tak bral , nebavil jsem se . ( 18.11.13/MAC )

Velká ryba (2003)

Trochu jiná Burtovina a pro mě je to chyba . Vyprávění příběhu se mi líbilo jenže postrádaly nějáký šmrnc takže to nebylo úplně podle mých představ a špatné vztahy mezi otcem neznám takže mi ten příběh moc neříkal . Burtonovy filmy mám rád pro jejich atmosféru a úchylnost prostě odlišnost a tady to v takové míře nebylo . ( 17.11.13/MAC )

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Tony Scott měl asi v roku 2010 nějákou úchylku na vlaky nebo co protože nahrát dva stéjně tématické filmy v jeden rok je bláznovství , ale tento jeho už druhý film s touto tématikou je pro mě přijatelnější než hrdinský čin který popsal ve filmu Nezastavitelný tady jsem měl napjaté nervy už od začátku a bylo to pro mě víc akčnější i zajímavější . ( 17.11.13/MAC )

Interstate 60 (2002)

Geniální !!! Ten příběh byl skvělý miluju takové filmy to tajemno které po celou dobu tento film skýtál mě přímo přitahovalo a vůbec jsem netušil jak to celé skončí nebo dokonce co příjde jenže něco mi říká že to nebylo úplně ono , ale stéjně ten plný počet dám . ( 16.11.13/MAC )

Zlomené město (2013)

Nic moc bylo to celkově namastné neslané a ani dobré ani špatné . Jako bavilo mě to jenže to nebylo podle mých představ celý film byl zpracován poměrně špatně a to téma nebylo taky dvakrát zajímavé a to měli u sebe takové materiály jako Mark který to celé držel . No nebýt Marka snížil bych hodnocení . ( 16.11.13/MAC )

Americký gangster (2007)

Gangsterky mám rád a na tuhle jsem se těšil a sakra já jsem se celkem nudil když nepočítáme konec který teprve začínal nabírat na obrátkách . A Jakto že se mi to nelíbilo , když většině ano tak to já fakt nevím asi mám blbéj vkus , ale mi to připadalo celkem vzato nudné a proplétání zbytečné , akce tam bylo jen zřídka a nebylo tam nic co by to po celou dobu drželo . ( 15.11.13/MAC )