• Fantasy

Zúčtování (2016)

SmeKám klobouk před Benem , který je neúspěšný při roli netopýra. Přesně takový snímek nebo spíš žánr je to co mu sedí nemůžu nic vytknout pro mně 100% ...

Ve jménu krve (2016)

Takový odpočinkový akčnák s Melem nebylo to nejlepší , ale koukat se na to dalo :)

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Ouu absolutně nečekaná podívaná nemůžu tomu nic vytknout skvělý příběh i pěkné bojové scény .. Do včerejška jsem bral jako nejlepší díl s Chambersem , ale dneska už to je číslo dvě neboť tenhle díl je opravdu z mého hlediska božííí..

Logan: Wolverine (2017)

Božíí rozloučení jednoho z nej Xmenů... Dnes jsem si na to zašel do kina u nás v CV s přítelkyní které se to také líbilo třeba ae jeste setkáme nekdy s Jackmanem jako Wolverine a jestli ne , tak doufám že náhrada nezklame i když bude to těžké vybírat .. !!!

Zilionáři (2016)

Super oddychovka na večer jako vždy Zach mě nezklamal ..

Doktor Strange (2016)

Co dodat Marvel mě nepřestává překvapovat až neuvěřitelně jsem si tenhle film užil vynikajici efekty :) Hlavní herec mi nikdy neprisel sympatický , ale vydal se na spravnou cestu sby sympaticky byl a zahrál to prostě skvěle tohle fanoušek marvelu musí prostě bezpodmínečně vidět .. :).. A dál už radši přestanu neb prejdu na spoilery a to nechci .. 😃😃

Sebevražedný oddíl (2016)

No nebylo to nejhorší rozhodně si DC s timhle filmem polepsili oproti té nesmyslnosti Batman vs. Superman.. Ale ten Joker byl opravdu strašnej hinač ten tým byl celkem fajn. A Harley Quinn.. 😍

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak konecne vidim serial od zacatku a nejen obcas nejake , ale u ctyr hvezdicek zustavam.. Je lepsi to sledovat postupne ..