Extraterrestrial (2014)

Dějově to bylo napínavé, originální a lekačky byly taky dobře zpracované. Ta atmosféra byla chvílemi opravdu děsivá. Jen škoda že si tvůrci mimozemšťanů nedali více záležet na samotném vzhledu emzáků, ale i tak slušný kousek na téma mimozemšťané. Pro mě příjemné překvapení, rozhodně lepší než Alien Abduction, jen možná škoda, že to nebylo hlavně na konci filmu lépe a originálněji zpracováno.

Godzilla (2014)

Přehnaná očekávání obvykle způsobí zklamání. To je přesně tento případ. Pořád jsem pozoroval režisérův rukopis a film mi hodně připomínal jeden film. Až doma jsem se dozvěděl, že Godzillu režíroval Gareth Edwards, který byl režisérem filmu Zakázaná zóna. Tento film byl pro mě největším zklamáním a totálním odpadem a bohužel podobnost tohoto snímku s Godzillou je velmi nápadná. Monstra jakoby byla v obou filmech stejná a příběhově se taky Godzilla moc nevydařila. Její design byl asi tím nejlepším co na filmu bylo. Rozhodně zklamání. Dalo se z toho vytěžit rozhodně více a tak nemůžu jinak než za tři hvězdy.

Bony a klid (1987)

Naprosto úžasný snímek zachycující tehdejší dobu a podsvětí veksláků s bezkonkurenční hudbou Frankie Goes to Hollywood. Jeden z nejlepších filmů Víta Olmera a moje srdcová záležitost.

Bony a klid 2 (2014)

Když to člověk čeká horší než to je, tak to vždycky nedopadne tak hrozně. Nehodlám srovnávat s prvním dílem, ale zas tak špatně to nedopadlo. Příběhově je tento film skoro o ničem, ale srandovní hlášky staré party v čele se Skamenem a Nedorostem dodávají filmu šmrnc a tolik potřebné zasmání u diváka. U mne čistý průměr, škoda toho nijak zajímavého příběhu, jinak OK. Sleduji to tady už nějakou dobu a nesouhlasím s tak tvrdou kritikou k filmu. Rozhodně to není na odpad a na protest dávám pět hvězdiček.

Přesun kostela (1975)

Další z řady krátkých filmů o přesunutém kostele v Mostě. A i zde najdeme moc krásné záběry starého Mostu a přípravy na přesun samotného děkanského chrámu.

Most včera a zítra (1985) (TV film)

Se záběry starého Mostu se tento dokument řadí mezi nejvýznamnější filmy o starém Mostě. Unikátní záběry všeho druhu se v žádném jiném filmu nevyskytují. Moc zajímavé záběry i ze stavby nového Mostu. Bohužel je dokument poznamenán propagandou a potřebou zbourat starý Most, ikdyž byla jeho hodnota ve srovnání s jinými českými městy nedocenitelná.

Město pod Hněvínem (1969)

Dokument spíše zaměřený na vnitřky významných domů, ale pro historiky vynikající materiál o významu a historické důležitosti starého města Mostu. Komunisté se na toto příliš nekoukali, jinak by se nestalo to, co se stalo...

Jak se stěhuje kostel (1988)

Dokumenty tohoto typu budou za pár let unikátní a nepostradatelné. O starém městě Most se toho moc nedochovalo, proto každý takovýto dokument je zlatým grálem a krásnou vzpomínkou na starý Most.

Jak stěhovati kostel (1967)

Pozoruhodný dokument s unikátními záběry starého Mostu a zajímavé informace o přesunu samotného děkanského kostela v Mostě. Jeden z nejlepších dokumentů o starém Mostě.

Zakázaná zóna (2010) odpad!

Snad nejhorší film co jsem kdy viděl...totální nuda, nic se ve filmu neděje a příšery se tam jenom mihnou a to je konec? No něco příšernýho...absolutně bez nápadu, ubíjející atmosféra, na konci filmu to pro mě bylo vysvobození...snad u žádnýho filmu jsem tak dlouho nečekal na konec...Totální odpad !