Pomsta (2019)

Film průhlednej od začátku do konce. Příběh stojí fakt za hovno, krom pohádky, že zlo je potrestáno :-) ...přesně jako v dnešní době :-) pohádka. Bojové scény docela fajn, ale není to ono. Škoda, chtělo to lepší zápletku, snad příště

Skleněný (2019) odpad!

Hodně špatný pokračování. Nuda největší, spíše forma psycho dokumentu

Leprechaun: Origins (2014) odpad!

Tak tohle byla fajnová sraXka. Hlavně na to nekoukejte, je to ubožárna.Kde jsou ty doby dobrý B hororů, tohle je tak P

Leprechaun Returns (2018) (TV film)

Tak jsem to přeskákal jak se dalo. Novodobé herecké výkony stojí za vyližhoXno a to už delší dobu, v tomto filmu byly jen umocněny počtem mladých netalentovaných herců a hereček. Nejhezčí na celém filmu byl zadek té černošky

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Tak a je to konečně tady. Pokračování Predátora.... :-) jenže velké hovno. Další z nekonečné řady sraček, které USA chrlí poslední dobou. Nelogičnost děje, herci jak když je našli na hlaváku, prostě odpad. Těšil jsem se moc a už to radši dělat nebudu.

10 000 př. n. l. (2008) odpad!

Odporná přihlouplá a nelogická sračka. Stejně, jako se diví ti, co dávají filmu 5* těm, proto které je to odpad, já se naopak divím těm 5*. hvězdám...

Zajatci času (2017)

Z filmu je jasně vidět, že nejlepší na světě jsou Američani. Jsou nejchytřejší,nejchrabřejší, vůbec nejsou arogantní, uřvaní a sobečtí... Toto na mě koukalo celou dobu. Nápad na film v jádru dobrý, ale chtělo by to dát si s tím práci a pořádně natočit a ne tuhle blbost. Hodně chyb a absence logiky. Škoda

Asterix a Olympijské hry (2008) odpad!

odpornej odpad nesahající animáku ani po kotníky, radši se nebudu rezepisovat...

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) odpad!

Takovou sračku jsem už dlouho neviděl. Děj na nic, herci to samé, modlení nesmí chybět atd :-) Jsem rád, že jsem to přežil a už nikdy více