• Pornografický

Accepting the Lord's Love (2020)

K tomuto sa mohlo pokojne do žánru pridať aj komédia. Čierny farár príde za nie príliš vhodne oblečenou babou. Tej nechtiac vybehnú kozy a tak jej farárko dá nie príliš mediálne známe rozhrešenie, aj keď sa o tom všeobecne vie. Na záver pocáka aj knižku z ktorej jej rozhrešenie dával a ona to z nej zlíže. krása!

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Rovnako dobrý humor ako v prvom diely. Oba diely som minimálne jedenkrát videl v minulosti a pamätal som si nejaké hefty. Zaslúžené 3*.

Actiongirls.com Volume 3 (2007)

Takýto dobry eroťák som snaď ešte ani nevidel, alebo minimálne už nejaku dobu. Babi su pekne opálene, naolejované, nalíčene, oblečene či skôr vyzlečené a rajcovné. Zaujal ma aj dej :). Pre mňa po dvoch obyčajných dieloch slabšieho priemeru je toto pecka vo svojom žánry. 5* bez debaty

Action Jackson (1988)

No vo filme ma najviac zaujal veľký počet známych hercov. Troch som identifikoval z filmu Predator, Dvoch z filmu Komando, taktiež v hlavnej úlohe s Arnoldom. Nechýbal malý dlhovlasý šikmák a Bobby Sixkiller s Odpadlíka. Samozrejme Sharon Stone a ešte minimálne ďalší traja. Celkom sa navzájom asi herci poznali z predošlých natáčaní filmov.

Adam (2009)

Čo čakať od filmu pri ktorom je uvedené romantická komédia. Humor skoro žiaden a tá romantika je tiež k smiechu. Život je krátky a filmov veľa. Myslím, že som to vypol okolo 45 minúty. Filmy o asociálnych blbečkoch teraz letia, ale na mňa to nepôsobí.

Addamsova rodina (1991)

Oproti seriálu totálne sklamanie. Len kopírovali známe počiny rodiny a zbytok bol nezáživná nuda na nedopozeranie.

African Timber (1989)

Film som videl počiatkom 90tých rokov na STV a aj som si ho vtedy nahral na VHSku. Určite som si ho z VHSky ešte raz pozrel, ale neskôr vymazal, keďže nápor filmov po zavedení káblovky bol velký hlavne vďaka TV Nova. Film by som si aj teraz rád pozrel po viac ako 20 rokoch, ale nemôžem ho zohnať s dabingom. Ináč nebol to zlý film a možno by som udelil aj 4*, ale z toho mála čo si pamätám nechcem preháňať.

Afrikou na pionýru (2019)

Tieto road movie mám celkom rád a postupne si pozriem ešte ďalšie čo som nevidel a verím, že ešte nejaké natočia.