Kung Fury (2015)

BŮRA. Nic jinýho si tahle jízda nezaslouží. Btw. Sandberg = Johny Deep clone

„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)

"Já bych chrápal, až bych štrikoval !" - hláška, která přešla i do mého osobního života, a kterou rád použiji, kdykoliv jsem unavený.

Muž bez kůže (1998)

Tohle je skoro neznámá pecka která může dle mého stát bok po boku s Tarantinovými filmy a ani se nezačervenat. Nářez, pět hvězd.

Máma mezi Marťany (2011)

Slátanina, na které je asi nejlepší perfektně rozanimovaná postava Gribbla. Autoři asi narvali půlku rozpočtu do jeho animace a pak z hrůzou zjistili, že peníze měli na celý film. Připadalo mi, že by filmu slušelo, kdyby to bylo brutálnější a dospělejší, což samozřejmě u mainstreamu nejde. Vyskakování klíčků ze země bylo vyloženě k (pláči) smíchu.

Špion, který mě miloval (1977)

Nevyužitý potenciál padouchů a směšné bitky kazí dojem z jinak obstojného bonda. Nejbrutálnější Moorův chvat: kopačka do zadku.

Protibombová jednotka (2011) (seriál)

Konečně seriál, který nám všem ukázal co za hovada posílá Amerika do války. Lidi co se bojí vylézt z HUMMERu, bojí se koholiv v turbanu a bez techniky si neví rady. Nezajímavá nuda s balíkama v hlavní roli. Nejčastější věta: "Pošli tam robota !" Takhle mělo vypadat oskarové Smrt číhá všude.

Power/Rangers (2015)

COOL. Nic víc nic míň. Ale jestliže dokáže jeden chlápek udělat s frančízou za svoje prachy víc než celá firma SABAN (ti co vlastní Power Rangers) tak je něco špatně.

Hannibal (2013) (seriál)

Ucházející, přesto se nedostavil pocit "musím vidět další díl" jako u DEXTERa nebo u GAME OF THRONES. Samozřejmě, že divák ví co je LECTER zač a seriálové postavy ne, ale já bych ho okamžitě podezříval. Jeho chování, mluva a hlavně poslouchání vážné hudby ho okamžitě pasují do role maniaka (ostatně jako každého člověka co poslouchá vážnou hudbu :-) )

10 000 př. n. l. (2008)

Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhýbal, no nakonec to nebylo tak strašné. Minimálně zasazení je originální. Nejsem žádnej dějepisář takže nevím jestli se mohl potkat šavlozubej tygr a goaudové, pro mě je důležité, že mi film zpříjemnil nedělní odpoledne a dobře jsem se bavil.

Raubíř Ralf (2012)

Dám dosti nadsazených 5 hvězdiček, ale nejde to jinak, když jsem většinu her, které zde mají camea, hrál v 80-tých a 90-tých letech jako novinky.