Ztraceni (2004) (seriál)

Po první sérii jsem tušil jak seriál skončí. A on tak po šesti sériích mlžení a spoustě nezodpovězených otázek skutečně skončí.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Oproti STAR TREKu těžká slabota ;-) Viděl jsem 90% dílů.

Smallville (2001) (seriál)

Jak zkurvit supermana ? Seberte mu kostým a udělejte z něj týnejdžra. Urážka originálních comicsů - Superman nezná Luthora od mládí.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Není to nejhorší seriál, ale jako skoro každý americký mainstreamový seriál trpý výchovným neduhem. Proto mají postavy plné huby keců o škodlivosti hamburgerů, alkoholu a teď když už jsou černoši plně zařazeni do americké společnosti, tak se mluví o muslimech. Vrcholem bylo když Bones a Booth v poviném "teroristickém" díle hovořili o dobré a špatné interpretaci koránu. Žádný díl a žádná z postav neutkví v paměti, zůstává jen rozmazaná čmouha. Zajímavý komentář: hirnlego

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Blbost, která zaplácává dost času na jinak oblíbené Prima Cool. A k tomu aby to byl dobrý seriál o dospívání jaksi chybí dobří herci a dobré herecké výkony.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Chtěj Saurona živýho. Saruman už v tom jede, v Dol Guru nekromant oživil očividně jednoho z Devítky a zřejmě bude hrát roli i v oživení temného pána. Bílá rada už to tuší. Těšim se na další. Má Šmak Sauronovo oko ?

Všemocný (2011)

Příliš předvídatelné nejen pro člověka, který kdy užil nějakou tu, jak řekne ve filmu rusák "dobrotu". Nájezd-dojezd, nájezd-dojezd a takhle to jde celý film.

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Pětka jak vyšitá. Poznal by někdo z vás, že během natáčení se na tomto statku utopil při epileptickém záchvatu syn Miroslava Horníčka ? Profesionalita, pro kterou zřejmě budete marně hledat konkurenci v jakémkoliv oboru.

Galaxy Quest (1999)

Miluju GALAXY QUEST. Je možno to ještě považovat za komentář ?

Total Recall (2012)

Pokud chcete vidět film u kterého si neustále budete říkat proč daný/jakýkoliv protagonista reagoval na cokoliv tím nejdebilnějším možným způsobem tak směle do toho. TOTAL RECALL je píčovina přesně pro vás.