Kult hákového kříže (1998)

"Zakousni se !" Scéna kterou nelze vymazat z paměti, neukazuje nic brutálního, brutalita je v tom co není vidět, ale přesto vám čas od času vytane na mysli. Tohle je ta hrůza, kterou filmy dokážou vyvolat, že vám to jede v hlavě i po deseti letech a čas od času si na to člověk vzpomene a jen se otřepe jako Bart Simpson, když vidí něco nechutnýho.

Pásky z Nagana (2018)

"Vim, co budu mít napsáno na hrobě. Zde leží Mc Craford, ten vůl, co nevybral Gretzkyho na nájezdy".

Život (2017)

Slušný. Postavy jsou nezajímavé, narozdíl od jiných vesmírných sci-fi, kde posádku ohrožuje cizí entita, tady nikdo nezešílí, nepanikaří, všechny postavy jednají v podstatě tak, jak bychom si asi přáli aby v dané situaci astronauté jednali. Svoji smrt přijímají brzy, v klidu až nelidsky a jednají naprosto racionálně.. O to je ovšem zajímavější místní ALIEN, a kdyby k němu bylo nějaký BIO rád bych si ho přečetl, jelikož do poslední minuty filmu nepřestane překvapovat a na konci, no... slušný.

Doblba! (2005)

Mě se tohle hodně líbilo, a to 99% nových českých filmů nemůžu vystát. Je to prostě černá komedie, velmi vtipné.

Kosti a skalp (2015)

Ňo je to western jsou tam kanibalové. Scéna s rozpůlením jednoho z party mi v hlavě hraje občas už přes půl roku. Lepší "horší" gore scénu marně hledám v paměti. Takovejhle naturál si lajzne málokterej Holywůd. Sledoval jsem v půl druhý ráno na HBO a do rána neusnul. Proč KURT RUSSELL ve filmu vypadá úplně stejně jako v OSMI HROZNÝCH ? To byl důvod proč jsem začal film v půl druhý ráno sledovat, a na konci jsem se cítil lehce podveden.

Ray Donovan (2013) (seriál)

Tak nějak Whatever. Jde to, ale True Detective to není. Seriálů na téma poldové a grázlové je zkrátka moc, a tohle je jen další nijak nevybojučící sériál se sympatickým grázlem v hlavní roli. Na můj vkus se tu moc kecá a málo vykopávaj hroby. Je to takový spíš pro ženský, hodně se řeší rodiné vztahy, zkrátka whatever. Nulový smysl pro humor.

Bob a Bobek - králíci z klobouku (1979) (seriál)

Velkou výhodou "starých" králíků z klobouku oproti těm sračkovým novým, je že nejsou politicky korektní, moc toho nenakecej a je to groteska. Králici kradou, podváděj v závodě, zkrátka se snažej vždy dostat k něčemu zadarmo - což v nových králících neprošlo. A tím se vytratil veškerý vtip. Starý králíci jsou klasika u kterejch se s chutí zasměje i dospělí.

Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

Japonci maj koule na to udělat celovečerák FULL-CGI, což autoři Warcraftu a jim podobní nikdy nedaj a budou tam radši cpát herce jejichž herecké výkony a zájem o danou látku jsou nulové.

Warcraft: První střet (2016)

Pro člověka Warcraftem nepolíbeného je to přehlídka herců ve směšně vyleštěných brněních zavánějících molitanem a supersměšných hlášek drcených skrze zuby hrdinů s kameným ksichtem. Od počítačové hry bych čekal víc nadsázky - autoři si z toho mohli udělat trochu srandu, vždyť ani wow nebere sám sebe tak vážně. Od půlky filmu jsem brečel útrpným smíchem, což bylo nelibě neseno osazenstvem kina s umaštěnými vlasy, nadváhou a brýlemi. Herci jsou ve filmu zbyteční , těch pár "live" scén si autoři mohli odpustit a nahradit je kompletním renderem ve stylu Final Fantasy. Někde je vidět zelené pozadí jako z Magionu nebo Vegy.

Na Hromnice o den více (1993)

Majstrštyk. Na film jsem šel v dřevních dobách do kina jen proto, že jsem miloval Ghostbusters. A nelitoval jsem těch 14ti korun. Jeden z filmů, co zkouknu pokaždé když běží.