Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Josef Abrhám je zde skvělý, jeho komentáře a zahánění zmije klackem mě vždy spolehlivě rozesměje...

Saturnin (1994)

Knihu jsem si s chutí přečetl několikrát, a vždy jsem se zasmál.Film není špatný, ale nemusím ho vidět víckrát.

Sindibád a Tygří oči (1977)

Pro mne to byl jeden z nejlepších dobrodružných filmů, jako kluk jsem to prožíval-zvětšená vosa,Minaton, souboj šavlozubého tygra s pračlověkem...Rád se na to podívám znovu.

Princ Bajaja (1971)

Vzhledem k mé slabosti pro temné nálady musím hodnotit lépe, než v průměru ostatní.Pro zlobivé menší děti jako dělané :)

Číslo 5 žije (1986)

Jako kluk sem měl tento film moc rád, vzhledem k tomu, jaké rodinné filmy se taky točí, přikloním se ke 4*.

Šakalí léta (1993)

Rock´n´roll a Dejdar je pro mne velice špatná kombinace dvou věcí, které nemusím....

Štěstí (2005)

Tak to je trefa-vše je ošklivé, když je někdo v koupelně,tak hrozný umakart, výtah počmáraný a zaplivaný,Ańa je přímo strašná, ale vše je velmi věrohodné.Herecké výkony kvalitní a atmosféra celého filmu mi připomněla norský snímek Pošťák, který nikdy nezvoní.

Boxeři (1999)

Titul vypadal lákavě, bohužel to byl nejnudnější film o boxu, jaký jsem kdy viděl. Propadák.

Posel budoucnosti (1997) odpad!

Tedy po Tanci s vlky, který jsem vychválil až do nebes, takový pád až na samé dno, to jsem byl nemile překvapen...Jeden z nejstrašnějších filmů, který jsem vydržel až do konce.

Americký vlkodlak v Londýně (1981)

Jedna z nejlepších proměn člověka ve vlkodlaka,no možná vlastně nejlepší vůbec,teď by se to udělalo počítačovou animací....i s přihlédnutím k datu vzniku filmu ohromující...Navíc výborná zábava...Úryvek z filmu si můžou fanoušci grindové kapely Mortician poslechnout na začátku jejich posledního cd .