Silent Hill (2006)

Pro mě asi jeden z nejlepších fantasy hororů, které jsem kdy viděl. Začátek filmu zanechává dojem, že nepůjde o nic vážného, a proto jsem i já patřil k těm divákům, kteří v pokračování filmu se více a více nestačí divit. Obsazené herectvo hraje svoje zadané role skvěle, filmové efekty tzv. "přicházejícího zla" jsou přinejmenším velice zajímavé a konec filmu zanechává každého diváka v zamyšlení, konec není striktní nýbrž volný a všichni diváci si mohou vymyslet svojí vlastní verzi, proč se to takto odehrálo. Filmu dávám 99% a nemůžu si více vynachválit.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Nejgeniálnější seriál, který Disney Channel vůbec kdy vysílal. Kreslené postavičky s obvyklými hláškami a stereotypním dějem přináší nejen humor, ale i humor, na který budete dlouho vzpomínat. Dokonale ztvárněná postava Candace Flynnové s úžasnými vtipy, výrazy a chováním, u kterého jsem skoro celý seriál probrečel. Tohle je seriál, na který by se měli děti dívat, ne Sharpay a její návod: "Jak se oblékat jako hvězda". 95%

Paranormal Activity 3 (2011)

Třetí díl filmu "Paranormal Activity" mě jistým dojmem zklamal, jistým dojmem potěšil. Co bych rád zmínil začátkem je, *SPOILER* že akční scény začínají ve filmu skoro od začátku a nenechávají tak rozklepané diváky dlouho čekat. *KONEC SPOILERU* Na druhou stranu musím říct, že dvojka ve mně vzbudila mnohem větší strach, mnohem větší napětí a z kina jsem odcházel s lepším dojmem než ze trojky. Potěšilo mě také zakomponování okultních věd do filmu, což skvěle zapadá a záhady ze dvojky začínají pomalu vyplouvat na povrch. Skvělý herecký výkon předvedly také dvě malé herečky, u kterých bych skoro řekl, že skoro polovinu filmu improvizovaly a ve výsledku dopadly skvěle *SPOILER* a také bych ocenil skvělý nápad tvůrců a to s trailerem, zasadit do filmu scény, které se nebudou objevovat ve filmu je jeden z nejúžasnějších nápadů a doufám, že se bude provozovat častěji. *KONEC SPOILERU* Shrnutím, pokud se chcete ještě před koncem roku trochu postrašit ale nemít z toho můry až do Vánoc, tak je trojka určená právě pro vás. 90%