Odznak Vysočina (2022) (seriál)

Když znělka vypadá líp než celý seriál... Bohužel tohle se nepovedlo, ztráta času. Dokoukala jsem asi jen proto, abych si to odškrtla a nikdy se k tomu už nevracela. Člověk si ani nepamatuje, o čem to vlastně celé bylo. Snad nás nečeká pokračování...

Máš ji! (2018)

Originální námět, provedení taky fajn, smála jsem se dost, ale něco tomu chybělo. Možná ještě větší svižnost a spád a ještě více vtipu a překvapivých momentů by určitě zvedlo moje hodnocení. Takhle to zůstává mezi třemi a čtyřmi hvězdami.

Srdcaři v Africe (2017) (seriál)

Dala jsem dva díly a víc už bohužel ne. Řemeslně a informačně to není zlé, ale prostě mě to vůbec nezaujalo a téměř celou dobu jsem se nudila. Mrzí mě to, protože podobné dokumenty milujeme. Někdy to prostě nesedne, no.

Lajna - Série 1 (2017) (série)

Na začátku to vypadalo bledě - vtipné glosy nahrazovalo až příliš vulgarit. Ale od půlky se to rozjelo a konečně přišly silnější díly a já se začala bavit. Langoš boží!

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Lily James byla na mě příliš afektovaná, ale i tak se to dalo. Příjemná oddechovka.

Českem na koňském hřbetu (2021) (seriál)

Moc fajn seriál o cestování zase trochu z jiného úhlu. Spoustu zajímavostí pro mě jako nekoňáka.

Ajťáci - Série 4 (2010) (série)

Furt dobrý, ale celkově čtvrtá série je nejslabší.

Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)

Tak horko těžko dokoukáno spíš jen díky Langošovi a Pleslovi, ale celkově zklamání. Nezajímavé příběhy, nudné případy, jen výprava fajn.