Když si Chuck bral Larryho (2007)

Povedená komedie, opravdu ano...Adam ze sebe opet vydava to nejlepší a jako vášnívý sukničkář se musí převtelit do role homosexuala : )) všechno krásně funguje, zápletky jak mají být a hlavne je to vtipné ! Opravdu povedené, kvalitou bych to prirovnal ke "Klik" a mezi námi Jessica v tom prádleee whůů, taky bych si oveřil tu pravost!!

Teorie chaosu (2008)

Na 3hvezdy to nebylo...takze tak. Reynolds dobrý výkon, i kdyz na zacatku jsem hodne cumel co to bude a jestli chce opravdu "hrát" 40-50 letého...coz opravdu neslo. Jinak to uteklo rychle, také díky krátké stopáži...jinak zaver klasika a klišé :)

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Ný, ný, ný...docela nepovedeny uvod k serialu, zbytecne dlouhé, protahované (nechapu proc) a celkove nezabavne....efekty z 80 let a pohledy do stihacek ve vesmíru byly k smíchu. Srovnání se Star gate neni naprosto na míste...uplne jíná dimenze jak žánrová tak i humorová...jak srovnat neco co srovnat nejde...i tak proste je Star gate lepší. Začátek zajímavý i poutavý kolem té hodiny a půl to zacala byt velká nuda...ke konci zase lepší ale ten infantilni zaver tomu zase dal...doufam ze serial bude mnohem lepší, akcnejsi, zabavnejsi a hlavne zajimavejsi...protože to co ukazal tento film blyo šílene málo vzhledem k stopáži, jestli se mám dockat za 45 minut jednoho dilu to co tady, tak ronou muzu hodnotit odpadem...uvidime jak se to vyvine...

Scary Movie 2 (2001)

Né, né, né opravdu špatné, nečekal jsem takový obrovský pád dolů, kam zmizely ty nezapomenutelné frky !!! Přesun do zavřeného domu s duchy byl snad nejhorší nápad. Smát se nebylo snad vubec čemu, obcas mirne pousmatí a to je hodne málo...šílene zklamaní a nuda, do dalších dílů nejde, vedel jsem ze jednicka nemuze byt prekonána ale toto me posadilo zpátky na prdel !!!!!

Dannyho parťáci (2001)

Nic extra...ani nemam chut nic psat...asi to bude tím ze mam za sebou vsechny dily podfukáru, toto na to nedosahovalo...moc dlouhé a místy nuda a zbytečné "zápletky" ta Julia fakt neumí hrát, hrůza a des co zase predvedla

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Nevím co psát, mel jsem skoro na krajičkách v posledních sekundách filmu : / HODNĚ silné drama ! Kdybych nezacal rychle myslet a delat jine veci, tak by to ve me zustalo jeste dlouho...

Sex Drive (2008)

pfff, vetsina casu nuda...s eurotripem se to nedá srovnat ani na míle daleko...trapne vtípky...trapny příbeh. A lance jestli je nejaka sexbomba tak uz tu ameriku nechapu totálně, vypada jak ůplný idiot...a navíc hnusný

Smrtihlav (1998)

Hodně tmavé, depresivní scifi...na kazdém kroku nejistota, strach...jinak povedeny snímek od zacatku do konce není problém s pochopením děje, všechno krásně utíká a objasňuje se...paráda, vubec jsem se nenudil...mit poradnou depku a cucet na to, nevim jak by to dopadlo : )))

Blade: Trinity (2004)

Ale jo, stále poctivá akce, navíc jde viďet v tom ta "novota". Parádní herci, tak dobré obsazení bylo pro mě lahoda na oči, opravdu jsem si to užíval, na jedníčku to nemá, ale s dvojkou bych to asi i srovnal...kvuli Reynoldsovi se stanu homosexualem !

Chaos (2005)

Klasika co se vás snaží "ohromit" závěrem, nic moc převratného ale rád jsem zase videl Wesleyho...SPOILÍk "Přepadení banky bylo pohodové, ze začátku jsem se i bavil, ale pak to začalo ztrácet a taky šlo poznat že nám Jason neumřel, bo zbyvalo do konce jeste hodne minut a jako hlavní roli by to prece nemohli udelat :) závěr taky ohrátý...s úletem do neznáma a životem s "lehkýma děvama" Jo a taky to že to vyřešil naprostý, i když inteligentní, nováček ve zboru je až k údivu co si dokázal domyslet za první den služby"