Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Taká poctivá a netuctová telenovela, ktorá sa netočí len okolo jednej osoby ale točí sa okolo viacej rodín a má viacej príbehov. Je pravda že prvé 2 série boli najlepšie, potom to šlo dolu vodou a zúfalé manželky sa stávali viac a viac komerčnejšími.

Kameňák 2 (2004)

Podľa mňa to nebolo až také zlé ako to tu väčšina ľudí píše, čo sa týka hereckého výkonu tak to je určite na nula bodov ale vtipy niektoré im vyšli a navyše mi Kameňák zdvihol náladu. Zasmiala som sa a to je pre mňa dôležité na komédii.

Ptáci (1963)

Zo začiatku som nechápala prečo Melanie vlastne prišla za Mitchom do Bodega Bay? Nikto by sa netrepal takú diaľku kvôli chlapíkovi, ktorého poznala 2 dni. Toto bola jediná vec, ktorá sa mi nepáčila na tomto filme. Charizmatická herečka v hlavnej úlohe dodala filmu dve tváre. Hitchcock veľmi dobre vystihol strašidelnú atmosféru, ten zvuk vrán bol naozaj odporný a to malo tie najväčšie grády, čo sa týka koncu tak ten ma moc neuspokojil, čakala som, že mi bude zodpovedaná hlavná otázka: "Prečo vlastne stále vtáci útočili na ľudí?" a odpovede som sa nedočkala.

Lady Gaga feat. Beyoncé: Telephone (2010) (hudební videoklip)

Lady Gaga, majstriňa kostýmov točila výborné klipy, ibaže s album Born This Way to ide s Lady G. dolu vodou, Telephone je vcelku veľmi podarený, na štýl Quentina Tarantina. Klip Telephone by som označila ako kvalitný plod dnešného Pop Artu.

Glen, nebo Glenda (1953)

Bud ho nenávidíte alebo milujete. Edward Wood nemohol za to že točil nízkorozpočtové filmy, ved mu nikde inde nechceli dať väčší rozpočet. Milujem filmy ktoré sa vymykajú štandardu, a myslím si že nikto nebude proti ak poviem, že Glen or Glenda je iný film než všetky ostatné. Bela Lugosi vždy v hlavnej role sa snaží iba oprášiť zašlú slávu, ale ak ho to potešilo tak budiš. Podľa mňa je tento film umenie tak ako aj ostatné filmy Edwarda Wooda. 95%.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Shrek Tretí sa môže schovať oproti 4. Konečne záživné vtipy na ktorých som sa zasmiala. Tých Shrekov ale už stačilo tak dúfam že toto je naozaj zvonec a KONIEC a nie že sa ešte niekto bude chcieť nabaliť na dalšom pokračovaní. 80%

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

Veľmi, veľmi, veľmi zlá komédia. Ani jeden herec mi nesadol, na ani jednom vtipe som sa nezasmial. 1* dávam iba kvôli Cameron Diaz, ktorá zachránila posledný dojem. Pána Berga by mal niekto poučiť o tom čo je to komédia. 15%.

Nabít a zabít (2006)

Na začiatku je tento film pomerne slabý, ale čím dalej pozeráte tým viac to naberá grády. Dočkáte sa prekvapivého konca, ktorý by ste určite len tak ľahko nevytušili. Bruce Willis sa mi v roli zabijaka neskutočne pozdával, Morgan Freeman ma zaujal ked sa smial do tváre rabínovi, a Josh, ten podal priemerný výkon a myslím si že námet a Nabiť a Zabiť ako film sám o sebe by si zaslúžil lepšieho hlavného hrdinu.

Zmeškaný hovor (2008)

Kto mi vráti 83 minúť premárneného života?

Upíří deníky (2009) (seriál)

Vampire Diaries by zaručene neexistovali keby nebol napísaný ani Súmrak. Možno keby som bola 10 ročné decko tak by som asi fičala ne fešákovi Damonovi, ale okrem dobre vyzerajúcich hercov nemá tento seriál s filmovým umením nič spoločné.