Hellboy: Královna krve (2019)

Uchylna parodie s Hellboyovym přitroublým bratrancem. Místy zábavná, ovšem s nejhorším CGI za poslední roky...

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Po druhém shlédnutí sníženo hodnocení na 2 hvězdy. Ačkoliv vizuální stránka je opravdu úchvatná a souboje jsou epické, hodnocení filmu to nezachrání. Dialogy jsou tragické, stejně jako některá rozhodnutí hlavních postav. Spousta prvků je ve filmu naprosto zbytečná včetně celé sekce z Canto Bight. Děj je místy neskutečně hloupý, mnohdy si člověk až schovává tvář do dlaní a říká si '' ježiši proč ''.

Solo: Star Wars Story (2018)

Akce super, děj už tak moc ne. Dějové zvraty jako ze seriálu pro malé děti. Rozhodně o třídu horší než Rogue One.

Klub sráčů (2000)

Ten film je tak debilní až je prostě skvělý :D Viděno asi 1000x a pořád se tomu směju. Soundrack luxusní, není co dodat :)

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Po prvním díle musím konstatovat, že scénář má víc děr jak ementál. Nevzpomínám, kdy jsem si naposled v duchu říkal, proč, sakra proč, ježíš prooooooč, tolikrát během jedné hodiny. Snad asi nikdy...Nicméně je tam pár prvků, které dávají naději. Snad další epizody budou lepší.

Největší showman (2017)

Muzika super, texty super, skvělý výběr herců, ale jinak celkem prázdné. Dějově není nic rozvinuto natolik, aby se to člověku dostalo pod kůži. Je to takové polovičaté, nedotažené. Připadá mi to spíš jako dlouhý videoklip, než pořádný životopisný příběh. Celkem promrhaný potenciál.

The Titan (2018)

Vypadá to spíš jako jedna ze slabších epizod seriálu Krajní meze než jako plnohodnotný film. První polovina filmu slušná vzbuzující naději, v té druhé jako by filmu upadly koule. Není to ani první ani poslední letošní novinka, která nedokáže naplnit svůj potenciál.

Thor: Ragnarok (2017)

Zábavná parodie na předešlé Avengers filmy. Film, který uvidíte jen jednou a pak ho pustíte z hlavy.

Wonder Woman (2017)

Začátek celkem pěkný, ale pak nuda, nuda, nuda. To CGI peklo s naprosto otřesnými skoky si taky mohli odpustit. Navíc Gal Gadot je komixové předloze Wonder Woman podobná jako holub betonovému telegrafnímu sloupu. Chris Pine to sám neutáhne. DC se prostě snaží mermomocí dohnat Marvel a je to bohužel silně znát.