Planeta 51 (2009)

Obrátené naopak, ale predsa rovnaké. A miestami to bolo v celku zábavné.

Tobruk (2008)

spracovanie čo sa týka postáv a venovaniu sa životu vojakov vo vnútri práporu a jednotlivé povahy, tak to bolo veľmi dobré, ale chýbal mi čo i len o trošku väčší spád deja plus zdĺhavé zábery, tak to ma i trochu nudilo, niekedy mi to pripadalo na štýl starých vojnových filmov z napr. 60 - tych rokov, čo by nevadilo, mne sa i tie páčia, len nevyznie to až tak dobre, bez spádu udalostí, ale film ako taký zaujímavý a celkom dobrý

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Čím dlhšie film trval, tým viac ma bavil, až mi bolo ľúto, že je na konci. Dobré dialógy, v nich ten tip filozofických viet, ktoré ja môžem. A veľmi príjemný soundtrack.

Smrtonosná past 2 (1990)

Paradoxne 2-ku som sa mi podarilo zo všetkých 4 filmov vidieť ako poslednú. Bruce to i tu zvládol excelentne, ale i tak mám pocit, že zmenu režiséra dosť cítiť, predsa niektoré scény sú tu prehnané viac v porovnaní s jednotkou a trojkou, čo by v tomto žánri až tak nevadilo, ale v to Bruce čistil s väčšou eleganciou. Preto dám o jednu hviezdičku menej. Vzaté však čisto osobitne je i táto pasca výborná a dobre som sa pri nej bavil.

Rituál (2006) odpad!

spočiatku to vyzeralo na celkom fajn film z kategie ako Osada, no akonáhle sa začala záverečná etapa (niekde od scény s bicyklom a pištole) sa z filmu stáva totálny odpad, dokonca až dosť slabá komédia, ako ich začal skopávať ba až Chucknorrisovským štýlom, definitívne som to vzdal a záver, ktorý sa absolútne nehodil, vlastne zvrátil úplne všetko čo sa tam celý čas dialo, ale v tom negatívnom slova zmysle

Ďáblův ostrov (1996)

kvalitný film pre aké sa oplatí chodiť na filmové festivaly, výborne a realisticky ukazuje ako sa spoločnosť ťažko dostávala späť na nohy a ako to menilo charaktery

Profesionálové (2008) (seriál) odpad!

moderný slovenský "humor" založený na príšernom, silenom a nekvalitnom afekte bez štipky originality

Smrtonosná past 4.0 (2007)

oproti jednotke a trojke, ktorým som udelil 5 hviezdičiek musí ísť jedna dole, i keď skvelé hlášky a John McClane zostávajú, niektoré scény sú ale už veľmi, ale veľmi prehnané

Smrtelné zlo 2 (1987)

horor pri ktorom sa človek nebojí ani trochu a ani chvíľku, za to nasmeje sa skutočne do sýtosti, už keď to točili, napriek nedokonalým efektom tej doby, to nemohli myslieť vážne a tým pádom to v takej kategórii horor/komédia, hodnotím veľmi pozitívne

Mlha (2007)

možno bez toho záveru by to bol film lepšieho priemeru, trochu inak by som si predstavoval niektorých lídrov (napríklad s tou náboženskou fanatičkou ma veľmi nepresvedčili), ale to ako vymysleli a hlavne spracovali záver, to vo mne zanechalo skutočne dojem