Avengers (2012)

Těšila jsem se na to už dlouho a jsem ráda, že jsem se netěšila zbytečně! Parádních 140 minut, jenž překypují akcí a k mé radosti i nemalým humorem. Určitě stojí za zhlédnutí...you won't regret it!

Projekt X (2012)

Slovo EPIC je opravdu na místě...Tohle je totální pařba! Ti, kteří se zúčastnili té v Austrálii, podle které je tento film natočen, mají skvělou historku, kterou můžou vyprávět svým ratolestem...wish I was there!

Černobílý svět (2011)

Nádherný film! Když jsem viděla těch (pro mě) alarmujících 140 minut, docela jsem se zhrozila a říkala si, ať to kurňa stojí za to..a ono to překvapivě stálo za to. Vynikající herecké výkony, které vás vtáhnou natolik, že naplno soucítíte se všemi postavami, které si to vyžadují. BTW: Rasismus je podle mě sobecký postoj... vždyť když zhasneme světla máme všichni stejnou barvu,ne?

Sedm životů (2008)

Rozhodně jsem očekávala více, ale co už...V celku nudný film až na konec, ten zvedá celý film nahoru.

Nedotknutelní (2011)

Tak tenhle film mě naprosto dostal! Sice jsem viděla vysoké hodnocení i komentáře, ale vůbec by mě nenapadlo, že příběh o negříkovi, co se stane BFF s elegánem na vozíku bude tak neuvěřitelně pohlcující, naplňující, ohromující ...aaaa! Francouzi holt ví, jak natočit dobrý film a potvrzuje se mi to čím dál víc. Vřele a maximálně doporučuju!

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

No...na to, že je v názvu sloveso "mluvit" se teda v tom filmu moc nemluví, ale právě to přidává na depresivitě a celkovému efektu. Dokoukala jsem to asi před 10-ti minutami a stále jsem ještě trochu v šoku a vstřebávám to, takže jediné, co můžu udělat je doporučit .

Jump street 21 (2012)

*Glee did this* ...Dlouho jsem se nezasmála u něčeho tak, jako právě u tohodle. Povedená komedie!

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Původně jsem chtěla dát dvě hvězdy, ale tenhle film má prostě shibby hlášky! What does my tattoo say?Sweet.What about mine?Dude!

Signál (2012)

Povedený filmek, ačkoli to na mě působilo zamerikanizovaně (když neberu ohled na typickou českou vesnici a hospodu).

Benga v záloze (2010)

Průměrná komedie s extravagantním humorem.Vtip na konci mě rozsekal asi nejvíc...:D