Božský Bruce (2003)

Jim Carrey je prostě borec! Rozesměje za každých okolností a tahle komedie není žádnou výjimkou! Není to sice nějaký extra trhák, ale ke zpříjemnění večera je ideální.

Orphan (2009)

Tak není to takový horor, na který bych se musela dívat skrz prsty, abych pak vůbec došla do vedlejšího pokoje bez něčí pomoci, ale povedl se teda hodně! Má slušně propracovaný děj a efekty jsou taky hodně povedené! Docela dost překvapení, no.

Expendables: Postradatelní (2010)

Ale jo, byly tam i povedné vtípky/narážky, akční film toje určitě (wacht out we got a badass over here) a nějaká ta rádoby smutná scéna tam je, ale ten Sylův "románek", pokud se to tak dá nazvat, mi tam přišel docela dost mimo mísu...No, ale režíroval to sám Syl, takže má i přesto za tenhle film moje uznání!

Anonym (2011)

Naprosto úžasný film! Zcela a úplně překonal má očekávání ! A ikdyž někdo možná při čtení mých předchozích slov nevěřícně pozdvihl své obočí, tak vězte, že nekecám! Historické filmy (a sci-fi) zbožňuju, a tenhle film ode dneška taky! Ach, Shakespeare: Napsals či nenapsals- to je, oč tu běží!

Zamilovaní (2011)

Vztahy na dálku holt ...sucks. Je to vcelku tichý film, ale mě třeba ticho nevadí. Akorát ten konec byl takový.. no vlastně žádný :D

Nadějný rok (2011)

Docela příjemná komedie po dlouhé době. Mohlo to být možná ještě více vtipnější, ale já jsem se nasmála dost i takhle :)

Navždy spolu (2012)

Je to krásný film. Je založený na skutečné události, herecké obsazení je příjemné (Rachel má možná trochu falešný úsměv), ale i přesto to není na 5 hvězdiček.Čím to? Nevím. Možná jsem čekala větší zvraty, možná jsem čekala větší napětí. Tak či tak jsem se nedočkala ani jednoho a k tomu jsem jako bonus intuitivně věděla, co se stane v další scéně, což mi na filmech vadí...Ale když nad tím nedostatkem přimhouřím oči musím uznat, že je to povedený film, takže ty 4 hvězdy si to podle mě zaslouží.

Moje krásná učitelka (2011)

Podprůměrný film, řekla bych. Stále jsem čekala, kdy to vypukne, kdy to přijde...a ono nic nevypuklo ani nepřišlo. Docela zklamání,no.

Tupíři (2010)

Tak na nějaké slzy smíchu to není, ale pobaví to :) Já osobně jsem se teda někdy smála i u originálu, protože mi např. to Kristenino "lapání po dechu" přišlo docela dost směšné, ale každý asi nemá herecké vlohy :)

Gosford Park (2001)

Podle mě to byl film o ničem, ale zároveň i o všem...mám z něj hodně smíšené pocity. Z počátku jsem to sice absolutně nepobírala, říkala jsem si "co to ***** je" , ale pak, když mě to vtáhlo do děje, tak jsem jenom mlčky pozorovala a snažila se pochopit i nepochopitelné.