Extrakt (2009)

Není to nějaká komedie, kde se řehtáte jak koně a tečou vám slzy proudem, ale spíš taková, kde si říkáte "co je to za kreténa?". Anyway, herecké obsazení příjemné, nebylo to ani nijak otravné nebo vtíravé (až na pana Nathaniela) a místy jsem se i pousmála. Taková průměrná komedie...

Miláček (2012)

Zklamání! Jednak v hereckém obsazení, Robovi to sluší mnohem víc jako křídovému Edwardovi s nakreslenými svaly, než tady ten ulízaný šklebil, který je popsaný jako "pohledný" (hahaha), a za druhé v celkovém pojetí tohoto tématu od Maupassanta. Tři hvězdy dávám hlavně kvůli tomu konci, který to víceméně "zachránil", pokud se to tak dá říct...

Síla srdce (2007)

Poslední dobou na co natrefím, to je slabé.Jo, terorismus je hnus a jo nechtěla bych být Marianne a je mi jí líto, ale asi bych to musela zažít abych sní úplně soucítila (ne že bych to zažít chtěla..).Pro mě prostě slabý film, nedalo mi to nic (což od filmu očekávám).

Šípková Růženka (2011)

Abych to shrnula, slečna Porcelánek chodí za svým kamarádem "dr. Frankesteinem", aby jí pouštěl vzduch do žaludku, potom si v té nudnější práci lehne na zem vedle kopírky, pak si zajde do baru zakouřit si ptáky a potom se jde vyspat do postele, aby jí tam nějaký dědula říkal děvko a ještě za to dostane slušné peníze, které potom z nepochopitelných důvodů spálí. Pointa mě absolutně minula a ještě se mi vysmála, že ji nikdy nepochytím a k tomu všemu jsem přišla o 104 minut mého života! Jooo sánka dole, šéfe!

Tajemná řeka (2003)

Nevím proč, ale v souvislosti s tímto filmem mi na mysl vyplouvá "Butterfly effect", protože kdyby se nestalo to, nestalo by se ani ono... Anyway, je to velice povedený film, nechybí ani pořádná dávka emocí a herecké obsazení je skvělé.Určitě stojí za zhlédnutí.

Dorian Gray (2009)

Velice povedené...z počátku jsem zpochybňovala "Horor" v popisku, ale při jistých scénách to se mnou i trochu cukalo. Každopádně Ben Barnes je s tou svou hezkou tvářičkou pro tuhle roli jako stvořený!

Elitní zabijáci (2011)

A ták jsem se na to těšila...Tenhle film akorát dokazuje, že herecké obsazení fakt není všechno. Asi jsem byla hodně naivní, když jsem si to myslela.

Komici (2009)

Fuuu, proč je to tak dlouhé?!! A ještě k tomu je to nevtipná komedie...úsměv mi vylezl snad jen u některých situací.Jediný důvod proč jsem to dokoukala do konce byl Seth Rogen, protože toho cápka prostě zbožňuju!

Zkažená mládež (2007)

Fuha...na ten závěr jsem čekala zhruba od poloviny filmu, protože co jiného s takovýma hajzlíkama! Upřímně, vůbec nerozumím lidem, kteří šikanují druhé nebo si vybíjejí na druhých svou zlost a svůj hněv, ale tomu asi vděčím za své okolí a za mé zázemí. Anyway, viděla jsem už hodně filmů a u některých už ani nevím o čem byly, ale tenhle si budu pamatovat ještě dlouho...unforgettable!

Kebab Connection (2004)

Upřímně moc nechápu to celkem vysoké hodnocení. Komedie to není nejhorší, celkem jsem se nasmála, ale jinak to na mě působilo hodně amatérsky a neuspokojivě.