Scary Movie 5 (2013)

To je děs, nevim, jestli se to dostalo před Movie 43 nebo je to stejná sračka. Ideální film na chechtání se blbostem. (Alkohol included)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Letty obživla, zničený BMW, citový vypětí, který je tak moc fake, že už nevim, co, bouráky, přestřelky, svaly a pěkný děvkas. Klasický Fast and the Furious, o nic víc, o nic míň. Ride or die.

Pátý element (1997)

Gary Oldman jako super slizkej záporák (me gusta) s Brucem Willisem, kterej je super jako vždycky, takže s nim chcete dát high five. Milla Jovovich a ''MULTIPASS'' se dostala do dějin nerdovských fantazií :)) Film nezklamal ani trochu.

Vrtěti ženou (2011)

Lehké podání tématu, které se může kdejakým upjatcům zdát snad i nevhodné. :)) Každopádně ukažte mi tu, která by na křesle doktora Mortimera nechtěla spočinout byť jen na chvilku. Hugh Dancy jako cutie (což jsou snad všechny jeho postavy anyway) a Maggie Gyllenhaal v roli, která jí skvěle sedne.

Leon (1994)

Už jako holka měla Natalie Portman něco do sebe. Skvělá zápletka, vynikající herecké výkony. Mojí nejoblíbenější postavou je stejně ale ta kytka.

Harvie Krumpet (2003)

Krátké, milé, hezké. Je i k shlédnutí na youtube. Geoffrey Rush jako vypravěč je legendární.

Dracula (1992)

Usla jsem u toho. Gary Oldman je super, stejně jako Anthony Hopkins nebo Keanu Reeves, ale dokázali by do toho dát o tolik víc! Nebylo to plné využití jejich schopností. Ale na postavy se všichni dobře hodili. Nedokážu se smířit s tolika adaptacemi Stokera asi proto, že původní příběh stejně vždycky vyjde jako vítěz.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Opravdu vtipný seriál. Zároveň ale inteligentní humor. Není v něm postavy, která by mě nudila nebo mi přišla nevtipná a nevhodná. K tomu vidět Milu Kunis s Ashtonem Kutcherem jako puberťáky je sranda.

Bezedné moře (2011)

Nuda, hysterická Weisz (pro změnu). Ale hot and naked Hiddleston, takže ok. .. Dá sa, ale nepatří k oblíbeným filmům davů.

Gravitation (2000) (seriál)

Queer as Folk jako anime. Hezké, občas i vtipné. Ne tak propracované jako QaF.