Dva muži ve městě (1973)

Trochu mi vadil slabší dabing, jinak spokojenost a hra očí Gabina s Delonem k nezaplacení!

Crossfire Hurricane (2012)

Doporučuju všem a hlavně těm, co Stouny až tolik nemusej. Jako choval jsem k nim respekt a měl rád těch několik fláků, ale po shlédnutí tohoto dílka, si přijdu k nim daleko blíž a ta doba..konec 60s..to muselo bejt náboženství. Žít v tý době, tak je adoruju taky.... Bravo pane Morgen!

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Milan musí mít nějakou šílenou hypotéku nebo já si nedokážu vysvětlit jeho posledních pár let v těch seriálech na Nově...nic jinýho než prachy za tím být nemuže..nebo že by začínající senilita?

Absurdistán (2006)

Mně z tohoto filmu zůstane v paměti, podle mne nejlepší fór snímku, oskarový snímek "Ass",..a jak se tam všichni chlámaj v tom kině :))

Gulliverovy cesty (2010)

Šíleně mi vadilo jak to bylo sestříhaný a rezignovalo to na nějakou posloupnost děje....na Blacka a ty jeho kytarový pózy začínám bejt alergickej...pár slušnejch fórků a x trapáren....pro teenagery asi zábavný...

Avatar (2009)

Dávám plnou palbu, když pominu technickou super dokonalost, tak hlavně za to, že jsem v tom kině měl zas pocit jako, když jsem seděl prvně na Nekonečným příběhu a otevřel prvně ABC Speciál se všemi těmi komiksy z jiných galaxií a já tenhle klukovskej feeling, když objevuješ "novej svět", neměl 20 let !! Neměl jsem ho ani u Pána prstenů až dneska a za to smekám...úplně mi to vtáhlo a bylo mi zas 10 a hltal jsem každýho tvora co se tam objevil. A proto odpouštím všechna 100x viděná klišé...nad krerýma tady můžeme mudrovat, ...film vtáhne a fascinuje..Bravo Jime..je ale fakt, že Létajíci Pirani to nejsou :D

Hanebný pancharti (2009)

Zajímalo by mne, jak by tento film hodnotili všichni, kdyby pod tím nebyl podepsán Quentin T....Pro mě jen zmixování nápadů z jiných filmů..už mi to kolikrát nepřijde ani vtipný, protože už se to všechno dá čekat...a tak ve mně zbyly jen útržky scén..celek proletěl někam do neznáma..ale hudební stránka super.

Stáhni mě do pekla (2009)

Nechci tady mudrovat nad opakováním Raimiho nápadů. On prostě umí a já musím říct, že už jsem se pekelně dlouho takhle nebavil u hororu. Střídavě se chlámat (např. jak pani vypadnou zuby a chce kousat Christine) a bát se lekaček i těch co víte, že přijdou, ale jsou tam asi dvě nebo tři místa, kde jsme to nikdo v kině nečekal. Doporučuji vidět v kině! Sam Raimi je kumštýř a tenhle film mi připomíná, jak jsem se třás u osmé skákající kopie Evil Dead a vzpomínám na to dodnes. A i teď jsme odcházeli se zvýšeným tepem z kina a to si myslím je dobrá známka kvality. Bravo mistře!

Pravdivé lži (1994)

Dneska jsem to zas po x letech viděl v televizi a zas si uvědomil jak je to dobrej film! Neber se vážně, spousty kvalitní akce, dobrý herecký výkony v čele J.L.Curtis...= fajn zábava. Cameron je prostě filmař.