Vlk z Wall Street (2013)

Scorsese a Leonardo Di Caprio prinášajú ako obvykle kvalitný film, ktorý vás ani v jednom momente neznudí. Bola to parádna komédia. Páčilo sa mi na tom všetko, zobrazenie milionárskeho života- autentické / asi o tom niečo vedia /, potom taktiež aj výkon Di Capria, zahral to neskutočne dobre a hodnoverne. Taktiež mu asistuje už známa komediálna postavička Jonah Hill, co svoju rolu zahral tiež OK. PS: Di Caprio si oskara naozaj zaslúži.

Pád do tmy (2005)

Klaustrofobicky pocit, myslim si, ze celkom vynimocny film svojim dejom. 'Nepriatelia' maju celkom pekne masky, su desivy. 4*

Resident Evil (2002)

Resident Evil je jeden z najlepsich zombie filmov v novodobej kinematografii. Anderson sa za taketo dielo nemusi vobec hanbit.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

pičovina intergalaktická, Mojsejová si vyberá zamestnanca na základe stupidných úloch, nakoniec u nej nevydržal ani rok. odpad.

Terapia Braňa Mojseja (2012) (pořad) odpad!

odpad, ako každá vec kde účinkuje rodina mojsejovcov.

Bratislavafilm (2009)

K tomuto filmu som sa dostal cez Peta Battyhanyho. Pozeravam aj 'jeho' Mafstory, ktory je super. Tak Bratislavafilm ma prekvapil, na to, ze tam hraju pomerne neznami herci, bez skoly a skusenosti to hodnotim velmi pozitivne... okolo 60%. Ako tak isto ten pribeh bol strasne presiteny mafiou, co vobec nieje tak ako to autori popisuju. Ziadne bitky a vrazdy kvoli jednej ulici a podobne sceny...

I Am Omega (2007) odpad!

plagiát filmu I am Legend s Willom Smithom. Stačí pozrieť na spoločnosť, kto tento film vyrobil a hneď vieme, že je to nízkorozpočtová kokotina, plagiát.

DeadHeads (2011)

bohapustá blbosť. Režisér sa podľa mňa inšpiroval zombielandom + nejakou španielskou telenovelou. Nebolo to dobré ani ako komédia.

Mrtvý sníh (2009)

Plagiát filmu, spomenutého aj v tomto filme ( evil dead ). Nápad bol celkom slušný, nacistická armáda premenená v zombie, v horách. Čo bolo chybou, že tento film spadol do komedie/hororu, čo viac-menej nejde do hromady. Atmosféra zo začiatku bola OK, napätá, ku koncu som sa smial, čo mi na poriadny zombie film nesedí. (Viď Zombie na skútri - zrazí ho konár ). Ale zase na druhej strane film, ktorý sa na dlhé večere dá pozrieť. 40%

Paralelní světy (2012)

Ah, tiež som sa tešil na tento film, vyzeral dosť sľubne. Prepracované efekty, pekný námet dvoch svetov ležiacich oproti sebe, ale vykľula sa z toho len romantická blbosť, kde už vopred poznáme koniec (cca po 20 minútach filmu). Pre mňa bohužiaľ len 2 *.