Pot a krev (2013)

Akce, smích, napětí...skvělá kombinace filmu, i přesto, že mě tentokrát Mark Wahlberg jako Daniel Lugo docela zklamal, myslím si, že do toho mohl vložit víc, předvedl se z té slabší stránky, ovšem zachránil to opět Dwayne Johnson, který mě neskutečně zabíjel svýma hláškama. "Jsi žid? Já ti s tím pomůžu." :D Michael Bay samozřejmě opět odvedl výbornou práci, pro fandy akčních filmů nepochybně super zážitek. :)

Pár nenormálních aktivit (2013)

:D Musím se smát jen co si vzpomenu na scénu v noci, jak práskly dveře a postel se pohnula, Marlon Wayans s hysterickým řevem vyběhl na chodbu, nezapomenutelné. :D Nemohu říct, že jsem se nepobavila, smála jsem se šíleně jako už dlouho ne, ovšem říkám si, že větší ptákovina snad neexistuje. :D Možná, že své hodnocení ještě jednou zvážím. :)

Kouzelníci (2013)

Miluji kouzelníky již od raného dětství, byl to jeden z důvodu, proč jsem tento film chtěla vidět, samozřejmě Steve Carell opět neskutečně pobavil svýma hláškama a Jim Carrey vůbec nebyl k zahození s dlouhou blond hřívou, jeho role šíleného kouzelníka mi dost připomněla novodobého Davida Copperfielda Crisse Angela. :)

Fairytale (2012)

Všichni, co věří na zoubkovou vílu, asi po tomhle filmu přestanou schovávat své mléčné zuby pod polštář. :D Příjemná italská duchařina především na dobrou noc. :)

Uvnitř mé hlavy (2013)

Ooou, to se malinko nepovedlo, pár minut na tripu s takovou schizofreničkou, asi bych jí sama oddělala, zabalila do pytle a hodila do řeky - žbluňk...! :D Šíleně mě ten film deptal, asi víte proč. Docela zklamání. 2/5 si zasloužil jen odřenýma ušima a to jen díky hereckému výkonu Michaela Cery.

Home Sweet Home (2013)

Co to má být?! Proč? A kdo? Jaksi postrádám smysl celého děje. Ovšem, když nad tím člověk moc nepřemýšlí, není to zase úplně nejhorší. :D Asi to tak má být, lepší nevědět.

Claustrofobia (2011)

Nikdy nevíte, kdo je vašim přítelem...otočíte se a máte po orgánech. :D Celkem dost psycho.

Byzantium (2012)

Saoirse Ronan se mi v hlavní roli Eleanor moc líbila, má nenahraditelný herecký talent. :) Příběh měl něco do sebe, není to žádná dětská upírovka, nic ve stylu teenagerovského Stmívání, dostala mě ta dusná a temná atmosféra, člověk by se při sledování filmu měl umět vžít do příběhu, a to se mi právě tady stalo. :) Parádní závěr tomu nasadil korunu, doufám, že se dočkám pokračování.

Machři 2 (2013)

Šíleně jsem se těšila na druhý díl, Adam Sandler a Kevin James jsou dva z mých nejoblíbenějších komiků, ani tentokrát nezklamali, některé scény jsou vážně k popukání, např. samotný začátek sám o sobě napoví, že o smích bude zaručeně postaráno. :) Dlouho jsem se rozhodovala, jak hodnotit, ale přeci jen je to slabší výkon, než v prvním díle, tak proto jen 3/5. :) Ale určitě byste si ho neměli nechat ujít. ;)

Poslední skaut (1991)

Bruce Willis a ten jeho humor mě snad nikdy neomrzí. :) "Co myslíš, Jimmy, dáme jim tu obálku?! Jsou to géniové!" :D Ani Damon Wayans nezklamal, ti dva se k sobě hodí, možná by spolu mohli natočit něco dalšího.