Bitevní loď (2012)

Jak nehorázně jsem těšila na tenhle snímek, byla jsem nedočkavá a vyloženě počítala ty dny, kdy konečně naběhne v kinech, byl úžasný pocit být na premiéře a ani trochu nelituji toho, že jsem se drala na nejlepší místa. :) Fandové sci-fi filmů určitě pochopí. ;)

Jmenuji se Khan (2010)

"JMENUJI SE KHAN A NEJSEM TERORISTA!" Tohle je příběh jak má být. Jsem velký fanda Bollywoodských filmů, viděla jsem jich spousty, ale žádný ve mě nezanechal myšlenku tak hlubokou, jako právě hlavní postava v tomto filmu, Khan. Tento člověk je hrdina, dokázal čelit zlým časům právě po "nejhorším dni Spojených státu amerických", totiž 11. září, a probojoval se až na samotný konec, nikdy to nevzdal. Pevně se držel svého cíle a udělal vše proto, aby toho dosáhl. Ano, je tu jistá podoba s Forrestem Gumpem, ale Khan je naprosto úžasná postava. To se musí nechat!

Máme rádi velryby (2012)

Nádherný a smutný příběh o třech uvězněných velrybách mi vehnal slzy do očí, jelikož jsem též velkým zastáncem Greenpeace jsem ráda, že se jim povedlo dohnat obyvatelé po celém světě k tomu, aby jen neseděli u TV a nechali to plavat, ne! Přinutili je jednat. Dali do toho všechno! A tak to má na téhle planetě vypadat. :)

Muž na hraně (2012)

Velmi povedený thriller, už jak jsem shlédla trailer říkala jsem si, že to bude něčím zvláštní pecka a měla jsem pravdu. Sam Worhington tomu samozřejmě přidal. :)

Chata v horách (2012)

Ah ano. Co k tomu dodat? Velmi zmatená dějová linie, snažila jsem se pochopit, což se mi tedy naštěstí podařilo, ale trochu mě zklamalo, že jsem při první půlce usínala a při té druhé se teprve probrala, jelikož až pak to začalo být zajímavé. Možná je třeba, abych se na to podívala znovu a přehodnotila svůj názor na věc. ;)

Sněhurka a lovec (2012)

Už jako "Červená Karkulka", tak i "Sněhurka a lovec" se velmi povedla, s rozdílem, že tentokrát to dopadlo daleko lépe. Dlouho jsem se těšila na Kristen Stewart a Chrise Hermswortha a čekání se vyplatilo. :) Přiznávám se, že strach ze zklamání byl obrovský, ale jsem moc ráda, že jsem nakonec do toho kina šla.

Vyprovokovaná (2006)

Výborný scénář podle skutečné události, který mě nenechal chladnou. S napětím jsem očekávala jak Kiranjit dopadne, věřila jsem, doufala jsem, třásla jsem hlavou nad neskutečném jednání manžela i celého soudu, Díky Bohu, že spravedlnost dosáhla svého. :)

Knoflíková válka (2011)

Konečně příjemná změna od thrillerů, horrorů a dalších podobných žánru blížící se těm jmenovaným. Zpočátku jsem se bála, že mě dětský dobrodružný film nebude bavit, ale vida! Vskutku vydařený kousek, herecké výkony na úrovni, to se musí nechat, film, který si moc ráda zopakuji. :)

Tlouštík Rino (2008)

Jaký chlap by si nepřál kapesní vagínu? :D Svým způsobem celkem stupidní film, ale zasmála jsem se asi tak jako spoustu dalších diváků. :) Jako komedie na večer - proč ne?

Srbský film (2010)

Jaký člověk dokáže natočit tak drastický a brutální film? Několikrát jsem měla největší chuť to "utnout", ale zvědavost mi nedala a celková pointa mi dala docela dost zabrat, ještě několik minut po závěrečných titulkách jsem ho rozdýchávala. Dějová linie nebyla zase až tak zlá, ale už to nikdy nechci vidět. :(