Záchranáři (2006)

Kevin Costner je jeden z mých nejoblíbenějších herců, měla jsem trochu obavy co s ním provede kombinace s Joshem Hartnettem, ale musím přiznat, že lepší film s ním neviděla, silně uvažuji na Joshe změnit názor. :D Tenhle film o záchranářích mě snad nikdy neomrzí. :)

Mrtví a neklidní (2013)

Kam se hrabe stupidní Twilight sága? Tohle je něco zcela jiného, něco, co jste ještě dosud nikdy neviděli, zachvátila mě při filmu silná euforie, radost, která mnou cloumala po celou dobu. Doufám v pokračování, moc se mi to líbilo. :)

Under the Bed (2012)

Dostáváme se k největší noční můře většina dětí aneb ''Mami, mám pod postelí bubáka''. Čekala jsem něco odzbrojujícího, je mi líto, ale je to podprůměrný horor akorát tak možná pro starší dětí, nikdy nepochopím jak roli Neila mohli obsadit Johnnem Westonem.

Lesní duch (2013)

Óh, né, tak přesně takhle dopadají remaky těch nejslavnějších a nejlepších hororů z 80'. :( Bohužel, ale k tomu není co víc dodat, kdo viděl, pochopí mé rozpoložení a mé zklamání. Čekala jsem, že to tak dopadne, avšak jako správný fanoušek hororu jsem ho musela vidět a zkritizovat. Nejradši bych dala ještě méně, ale gore scény nejsou zase tak úplně zlé.

Aftershock (2012)

Skvělá kombinace hororu, thrilleru, akčního a katastrofického žánru. :) Upřímně přiznávám, že jsem se bála co z toho může vyjítza nesmysl, ale zvedám palec a jsem nadšená, že z toho vyšel právě ''Aftershock''. Samotné finále mě dostalo do kolen. :) Zničující! :D Nemusí vždy nutně vše končit happy endem, pak to postrádá svou sílu, která dodává filmu tu potřebnou šťavu. :)

Dark Circles (2013)

Další snímek z ''After Dark'', tentokrát však musím říct, že děj jaksi postrádal smysl a herecké výkony taktéž za moc nestály, až na pár lekavých scén je to docela zklamání, proto jen 1/5.

Jack a obři (2013)

Jak hodnotit tento film? Dvě hvězdy jsou málo, čtyři zase moc, efekty v filmu za to stály, ovšem Hoult mě tentokrát v roli Jacka příliš nepřesvědčil, má na víc, proto jen silnější průměr, myslím, že ani to není špatné. Určitě stojí za to ho vidět.

Muž v ohni (2004)

Miluji Denzela Washingtona a jeho umění vžít se do své role s plným nasazením, je to jeden z nejlepších filmů, ve kterém hrál, nesmím zapomenout ani na malou Dakotu Fanning, která už takhle mladá dokázala zahrát tak obdivuhodnou roli. :) Nikdy mě nepřestane bavit.

Tísňová linka (2013)

Halle Berry opět dokázala, že je výborná herečka. :) Jsem ráda, že jsem si tento snímek nenechala ujít. Dějová linie hodně slušná a herecké výkony Abigail Breslin neměly chybu, nikdy nezklame. :) Ráda si to někdy zopakuji.

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Bohužel jsem se tentokrát ani jednou nezasmála, už nikdy to nebude to co dřív, je to čím dál slabší a slabší. Jsem zklamaná, předpokládám, že nejsem sama, která zastává názor, že to nemohlo dopadnout hůř. Řádný odpad po dlouhé době.