Legenda jménem T-34 (2018) odpad!

Z historického hľadiska ešte horšie ako Fury, nezničitelná T-34 si to valí ako nič, Nemci sú tu vykreslení ako totálny diletanti a hlupáci a ich technika sa proste tej ruskej nemôže rovnať, veď ako inak. Raz darmo, je proste vidieť že nám tento odpad vznikol v matičke rusi a tak je to na celom filme poriadne znať.

Solo: Star Wars Story (2018)

Ale kdeže Han Solo bez Harrisona Forda, veď to predsa ani nie je možné. Pár scén pri ktorých sa človek pousmeje a aj to len preto lebo sa nimi pripomenie "the One and only" Han Solo a skutočné Star Wars, nie toto. Ešte že tu máme starý známy Millennium Falcon a uvrčaného Chewbaccu inak by som ani nezaregistroval že to má byť akože film o Hanovi. Proste a jasne, je to čistý priemer.

Máš ji! (2018)

"Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože si přestáváme hrát."

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Thomas je aj napriek stredným rokom stále v ráži a posúva hranice kaskadérskych šialeností každým dielom Mission: Impossible čim ďalej tým viac. Ženské obsadenie tu máme silno sympatické a starý kumpáni Tomovi dobre sekundujú. Superman si tu strihol trocha iný typ úlohy než sme u neho zvyknutý, ale prečo nie, ide mu to dosť dobre.

Velký dar (2017)

Sympatický film. Alebo ako Captain America keď práve nebojuje proti bad guys tak má ako druhé povolanie opravára lodných motorov na voľnej nohe. No a popri tom sa snaží vychovávať aj svoju malú geniálnu neter a ide mu to ako inak, no predsa dobre.

Avengers: Infinity War (2018)

In time, you will know what it's like to lose. To feel so desperately that you're right, yet to fail all the same. Dread it, run from it, destiny still arrives...Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this does put a smile on my face.

Vražda v Orient expresu (2017)

Kenneth Branagh sa vyzná, to sa musí uznať. Obsadenie zaujímavé, výprava pekná a príbeh samozrejme už známy no i tak veľmi dobre poňatý.

Hrdinové ohně (2017)

Sakra, tak toto ma dostalo. Myslel som si, že to bude dobrý film, no bolo to niečo viac. K povolaniu hasiča som mal rešpekt už pred tým a toto ma v tom len utvrdilo. Hlavne čo sa týka hasičov ktorí sa snažia zastaviť takého brutálne požiare, resp. s nimi nejakým spôsobom bojovať a doslova nasadzujú svoje životy. P.S. "You gotta ask yourself... What can I live with and what can I live without ?"

Richard Müller: Nepoznaný (2016)

Myslím si, že dobrý hudobník ktorý býval kedysi svojrázny, kontroverzný a ako neriadená strela. Dnes už ale je z neho liekmi nadopovaný zlomený muž na ktorom sa ešte priživuje banda parazitujúcich hyen.

Ochránci (2017)

Matička Rus nám pripravila riadny vopruz. Jedna jasná hviezda za Medveďa s rotačným guľometom a druhá za príjemne vyzerajúce ženské obsadenie filmu. Ale inak to bolo dosť zlé.