• Válečný

Trojúhelník smutku (2022)

Myšlenka krásná, provedení horší. Začátek pomalý a nudný, pasáž na lodi výborná, závěr na ostrově zmatený.

Jan Žižka (2022)

Zase nerozumím zdejším kritikům. Film byl skvělý. Přinesl nám do obýváku atmosféru středověku. Smrt, špína, bezpráví, strach a hlad. Dříve nebylo lépe a z romantické představy o středověku se mi dělá blbě. Jedinou výtkou je odklonění od historické předlohy.

Top Gun: Maverick (2022)

Lepší než jednička a většina dnešních Hollywoodských filmů plných efektů bez děje a smyslu.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Meresjev po americku. Po pádu ze skály na strom mě to přestalo bavit. Strašně natažené.

Osada (2021) (seriál)

Osada měla vlažný start, ale s ženou jsme si na ní zvykli. Nakonec to byla pravidelná dávka páteční zábavy.

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Nadsázka z toho sršela, je to trošku jiný styl než je u Kolečka zvykem. Nicméně na oddech je to fajn seriál.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Black Hawk Down na druhou a po dnešních událostech v Afghánistánu (16. 8. 2021) očekávám další podobný film. Američani válečné filmy umějí.

Speciální jednotka (2011)

Výborně natočený film. Akce dá se říct věrohodné nebo alespoň srovnatelné s dokumenty, které jsem viděl na téma speciálních jednotek.

Přes prsty (2019)

Oddechová komedie. Nerozumím nízkému hodnocení. Česká komedie to má na ČSFD opravdu těžké.