Detektivové z Hollywoodu (2003)

Dobrá oddychovka z prostředí LA. Sice nic scenáristicky náročného, ale příjemně doplněno komediálními prvky. Za mně spokojenost a tři hvězdy.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Musím říct že tento seriál má v sobě trochu i toho filmařského kumštu a určitě neurazí, což se nedá říct o dnešních seriálech.

J. Edgar (2011)

Já musím říct, že mé očekávání to splnilo a jsem spokojen. Nic mi nechybělo a nic nevyčnívalo. Upřímně, nevím jak jinak by měl být film natočen a o čem více vyprávět. Člověk z filmu pochopí naprosto perfektně kdo to byl J. Edgar Hoover a to je i cílem. Za mně 80%

O patro výš (1923)

Skvělá podívaná. Když si uvědomím, že se toto dílo natáčelo před bezmála devadesáti lety a to bez klíčovacího pozadí a jiných digitálních efektů, jenom žasnu. Harold Lloyd je pro mně zatím půda neoraná a touto mojí prvotinou se mi dostal hluboko pod kůži. Těším se na další (věřím že) neméně poutavá díla s tímto velikánem filmového plátna.

Bez soucitu (2010)

Já bych řekl že zajímavá akční podívaná která má spád a u které nemusíte moc přemýšlet. Hodina a půl Vám uteče díky svižným akcím opravdu rychle. Travolta a Meyers zajímavá dvojka. Souhlasím s komentáři že celkový scénář je možná trochu slabší, ale určitě neurazí a nevidím v tom ani promrhaných 90 minut. Za mně 3 hvězdy a berte to jako akční oddychovku.