Nástupce (2016) (TV film)

Zvrácenost politické korektnosti a demokracie. Tak jsem si představoval tento film před tím než sem se na něj podíval. A opravdu se tak vyplnilo. Udělat pro svoje zvolení vše, i když mám úplně jiné záměry. Brzo se však názory změní zase v jiné. To mi velice připomíná naší stávající politickou scénu. Bryan Cranston pro mě velice veliké pozitivum, skvěle zahraný L. B. Johnson. Ovšem Dr. King děs a hrůza. Jinak určitě doporučuji se na film podívat, avšak mě nijak moc neoslnil.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Do filmu se mi vůbec nechtělo, co sem tu četl komentáře. Pak jsem se, ale odhodlal a po půl hodině sem si myslel, že to bude naprostá ztráta času. Po hodině už sem chtěl film vypnout, ale najednou už se schylovalo k rozepři mezi Batmanem a Supermanem. Konečně akce a stála za to čekání. A stálo to za to. Mínus je určitě pomalý začátek, moc zbytečného tlachání. A co se mi tam nelíbilo, byly vedlejší postavy. Moc mi nesedl do oka Alfred ztvárněný Jeremy Ironsem. Byl, takový suchý, ale asi sem stará škola a Alfred je pro mě jen jeden a to Michael Caine. Dále role Amy Adomsové, jako Lois Leneové mi připadalo, že z Lois udělali normálně blbku. No nic shrnuto podtrženo film pro mě, jako fanouška komiksů velmi dobrý.

Rohy (2013)

Konečně něco nového. Napínavý příběh, který velice umí zaujmout diváka.

Poltergeist (2015)

Lepší herecké obsazení a byl bych nadšen. Škoda

Captain America: Občanská válka (2016)

Vydej se dvěma směry. Buď budeš pracovat pro státy nebo tě odstraníme. Neskutečná akce. Bavil jsem se celý film.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Podívejme se zpětně na díly Star Wars. Napětí v ději, nečekané zvraty, skvělé dialogy, výborní herci. A teď se podívejme na "nový" Star Wars. Už se mi nezamlouvá nový hrdina, který utíká od Prvního řádu, protože se mu nelíbí, jak se chovají. Hned zjistíme, že hlavní hrdina Finn, byl odmalička vychováván Prvním řádem, ale to ve filmu, tak nevypadá. Nesympatická postava plná pozitivních emocí (i když by měl mít i nějaké temné stránky), která moc filmu nepřidává. Děj bych řekl nic moc. I když to moc nemohu srovnávat se Star Trekem, ale prostě pro mne Star Trek v novém kabátu je o dost zajímavější než Star Wars. Abych však jen nehanil nový díl, musim uznat, že se mi velice líbila nová postava Rey. Asi největší pozitivum snímku. Hudba a efekty pořád skvělé. Uvidíme co přinesou nové díly, snad to nebude horší a horší a vrátí se mi Star Wars, který mám rád.

Dárce (2014)

Jak by vypadal svět, kdyby byl plný kytiček, ale bez citu a lásky? Právě, tak jak předvedl režisér Phillip Noyce. Svět, který by jsme vnímali jen v jedné barvě, nerozlišovali by jsme lásku, nerozlišovali by jsme co je smrt. Byli by jsme ale šťastní?

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Viděl sem to k Edith Piaf. Hana Holišová to krásně zazpívala, ale zahrála to tragicky. Spíše než uznání Edith Piaf, mi to připadalo jako zesměšňování. Bohužel dál sem nekoukal. Bůh ví, kdo by byl další. Nápad dobrý, zpracování otřesné.

Vědecké kladivo (2014) (pořad)

Super pořad, který vysvětluje různá vědecká zákoutí na naší planetě. Pro mne super pořad.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Pořad určen spíše pro děti. I když sem velký fanoušek her, tak mě pořad vůbec nezaujal. Naučené texty a strojově říkány před kamerou yutubery. Občas pozvou hosta, který to vůbec nezachrání.