Nenasytná Tiffany (2015)

Na české poměry film docela ušel. Občas mi to, ale připadalo, jako by režisér zkopíroval některé pasáže ze zahraničí. To mi ale vůbec nevadí, když to není okatý a tady to nebylo. Ochlasta Pepa si chtěl přilepšit zabíjením svých "kamarádů" bezdomovců, ale nějak se mu to moc nevyvedlo. Pěkný konec, ovšem mi tam chyběla podstatná část, která by vysvětlovala to tajemno, které vtáhne své oběti. Kdyby to bylo "dotočené", abych zjistil za jakým účelem si je bere a kam a proč. Jediné, co bych ještě vytkl, je herečka za kamerou, podle mého na mě působila moc nepřirozeně. Dobrý film, který stojí za zhlédnutí.

Buchty a klobásy (2016)

Pro zastavení myšlení a jen koukat s otevřenou hubou na TV a nechat mozek reagovat na laciné vtipy. Nějak se to u mě docela povedlo a film se mi jakžtakž líbil. I když občas jsem si připadal, jak magor, když jsem se smál docela i nechutnostem.

Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)

Pro mě, jako velkého fanouška Hvězdné brány tato série byla veliké zklamání. Bohužel pro mě série pouze pro "peníze" a mise o ničem.

Čarodějky (1990)

Proč by ne? Jako malý parchant, jsem na to koukal a měl jsem husí kůži při scéně, kde se mění čarodějnice a takový tlukot srdce, když ty ježibaby prohrály jsem dlouho nezažil. Můj "horor" jedna dětských let. Kdo nezažil ten strach, jako malý capart, tak nemůže pochopit, jak Nicolas Roega dokázal postrašit malé dětičky a pak, když šly do krámu, tak koukaly na ty staré babičky, jestli mají kulaté boty.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Velice emotivní zážitek z tohoto skvělého kousku od mistra Clinta Eastwooda. Snímek poukazuje hloupost, některých soudních procesů, když zachráníte spoustu lidí a jste za to souzen. Umí mě prostě vtáhnout do děje a to se povede málo komu.

Doktor Strange (2016)

Ahoj, jsem doctor Strange. Nejsem žádný mistr jsem doctor. Velice pěkné prvky, efekty, a děj. Velice vtipné určité sekvence, které byly přidány do naší skvělé doby. Trošku vytrhnout svůj mozek z reality a nahrát ho do děje Doctora Strange

Brickleberry (2012) (seriál)

Sodoma Gomora, to je pecka. Úplně miluji využívání sprostých slov v animáčích (tedy pokud je to dobře sepsané). Poprvé sem narazil na YouTube na krátkou scénu, u které jsem se málem počural smíchem. Topovka seriálek na uklidnění a zbavení se pochmurné reality.

Zrození šampióna (2009)

Nevím, jak to napsat, ale pro mě se to vůbec nejevilo úplně realisticky. Přišlo mi to trošku přetažené přes vlasy. Proč by si z ničeho nic vzali do auta úplně cizího chlapce? Proč by si ho vůbec nechali doma? Proč vlastně mu chtějí pomoci zrovna tomuto a ne jinému? Příběh mě moc nenadchnul. Obyčejný americký film.

Bouře století (1999) (seriál)

Je to ostuda, že film jsem viděl až v roce 2016 vůbec sem nevěděl, že takový skvělý kousek existuje. Někomu se to zdá dlouhé, někomu nudné a někomu jako totální blbost. Díky bohu já se v takových filmech vyžívám. Je to obrovský podotýkám obrovský skvost a slast pro mé oči. Je to i tím, že jsem trošku fanda Stephena Kinga. Nejvíc se mi líbil Colmen Feoren, který to zahrál velice přesvědčivě až jsem měl husí kůži. Co je podle mě nejhorší na filmu, že jsem si první díl pustil o půlnoci a musel jsem dokoukat rovnou i ostatní. Bohužel vstávání bylo peklo.

Americký sniper (2014)

Neskutečně zahrané od Bradleyho Coopera, úplně mě vtáhl do filmu a věřil jsem mu, jako kdyby si tím peklem prošel sám. Jsem velice emotivní člověk a docela to ve mně hodně zanechalo. C. Eastwood to pojal velice v dobrém světle a nevychvaluje jen jednu stranu, kterou má za tu dobrou. Krásně zachytil, co se vojákovi děje průběžně během války, jaké to má na něj dopady. PS: Myšlenka na závěr (mimo film). Co kdyby nebyly války? Co kdyby se všechny mocnosti na světě spojily? Kdyby bojovaly za lidi a ne za moc, slávu a peníze? Jak by svět vypadal?