Nikdo (2021)

Velký nářez. Nic objeveného, ale pobavilo.

Projekt Power (2020)

Souhlasím s Malarkeyem. Víc bych nic nedodával.

Marťan (2015)

Celkem technicky blábol, celkem propagandistické video na USA jedinečnost a takové to jejich soudružství po americku, ale když tohle dáte stranou a podaří se vám na to nemyslet (a chápu, že s tím má někdo problém), zůstane výborně natočený, v celku dobrý příběh s výborným Mattem Damonem v zajímavém prostředí.

Vůně (2020)

Klidný, nikam nepospíchající film o staré panně a zkrachovalém otci. Přesto se na to pěkně dívalo.

Vrátná (2020)

Takhle nelogické až debilní jednání všech zúčastněných lidí, aby člověk pohledal...

Tři vteřiny (2019)

Příjemné překvapení. Nečekejte akční film. Spíše kriminálka se zajímavým, neotřelým scénářem. Důkaz, že i s nízkým rozpočtem se dá natočit vynikající film.

Bitva o Inčchon (2016)

Jako... Šlo to vydržet, ale ten patos a černobílé charaktery byly na úrovni sovětských filmů 70.let. Liam tam byl do počtu, a kdyby tam nebyl, tak by to bylo asi jen ku prospěchu věci, protože patos z jeho role přímo stříkal a zdaleka všechny převyšoval. Jeho texty byly na úrovni motivačních sraček šéfa nějaké sekty. Nejlépe napsaná role, celkem slušně zahraná, byla ta hlavního záporáka.

Boys 1970 (2020)

Vilém Heckel moje srdeční záležitost... Mám od něj po otci asi 3 knihy. Nemůžu jinak než 5*