Temný Kraj - Loupežníci (2017) (epizoda)

Natočeno podle relativně nedávné skutečnosti. Vraždy spáchané manžely Stodolovými. I ty přehmaty PČR jsou autentické. Více tady: https://www.mall.tv/extremni-kriminalni-pripady/stodolovi-nejhorsi-seriove-vrazi-v-nasich-dejinach-policie-ale-pri-vysetrovani-absolutne-selhala

Temný Kraj - Série 1 (2017) (série)

Za mě je to super kriminálka. Loupeřníci... Natočeno podle vražd spáchaných těmi zmrdy, pardón, manžely Stodolovými.

Všechno je jinak (2019) (seriál)

Mě se to celkem líbilo... Pet friendly kancl :-D

Boží mlýny (2021) (seriál)

Vcelku vtipné, výborně zrežírované, sympaticky obsazené. Tohle by si zasloužilo víc dílů.

Ve službě (2019)

Béčkový režisér, céčkový scénář (pokud je to nejhorší kategorie) s dementními dialogy, poměrně hrozná kamera i střih a áčkový Áron... Co z takového mišmaše může vylézt? Nadhodnocené 2 hvězdy, a to jen proto, že mi je Aarona líto.

Le Mans '66 (2019)

Přesně tenhle druh filmu mám rád. Spoiler... Přátelství, tým, láska, technika, napětí, skutečnost, outsider vítězem... Mí oblíbení herci v hlavních rolích, zvládnuté řemeslo na 100% Prostě můj šálek kávy.

Černý víkend (2019)

Smutné. Výborná režie i herecké výkony.

Kyslík (2021)

Nejsem klaustrofobik, takže na mě asi film nepůsobil správně, navíc filmy s jedním hercem a prakticky bez příběhu, typu Gravitace, na mě nefungují. Ale... Nerozumím tomu, co znamenají % kyslíku hlášená automatem... Normální hladina kyslíku ve vzduchu je přibližně 21 objemových % (87% dusík a zbytek ostatní plyny)... Osobně jsem při pokusu ještě dýchal v 16%, ale už jsem pomalu ztrácel vědomí. Ty hlášené % O2 nedávají smysl. Kdyby to měla být zásoba pro dýchání, lepší by bylo uvádět přibližný čas do skončení zásoby vzduchu.

Nedotknutelní (2017)

Nemám rád remake a už vůbec ne ty americké, ale tohle prostě na mě fungovalo, i když jsem viděl francouzský originál, který je lepší. Ale tady tohle špatné hodnocení si ten snímek nezaslouží.

Památkáři (2014)

Hodně nevyužitý potenciál. Velké zklamání.