El cuerpo del deseo (2005) (seriál)

Telenoveli nemam moc v oblube iba par vynimiek akou je prave tato.Jednu hviezdu stahujem sa dost otrepany dej a tu druhu pre mne nesympatickych hercov a herečky.

V zajatí lásky (1997) (TV film)

Vzhladom na to ze to bol slovensky film milo ma prekvapil.Dobra produkcia i herecke vykony.Jedine co to pokazilo bol hovoriaci obraz.

Teta (1987) (seriál)

Serial je sice trochu sialene zpracovany ale oslovil ma ani neviem ako a tak styri hviezdy.

Legenda o Mulan (1998)

Opat sa potvrdilo ze animovane komedie nie su na zahodenie a tato uz obzvlast nie.

Seržant Bilko (1996)

Uzasna komedia Steve Martin do filmu skvele zapadol bohatost deja bola takisto fantasticka skvely scenar zasmial som sa na tom teda paradne a ked uz neviem ake superlativy pouzijem radsej stichnem.Fakt super komedia.

Zborovňa (1999) (seriál)

V istych okamihoch dost nudne no najma to pokazilo len jedno jedine miesto ale inak nic moc typicky slovenske.

Cosby Show (1984) (seriál)

Rodinna sranda a pohoda dokonaly serial na odreagovanie.

Fotr je lotr (2000)

Podstata komedie uzasna taka mila mala rodinna komedia.Jednoducho sranda.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Bol som milo prekvapeny timto filmom.Kedze som cital i knihu mozem povedat ze Andrew Adamson nevynechal takmer nic a dost film i obohatil.Hoci zaciatok nebola nijaka slava vyvrcholenie bolo ake ma byt a to ma skutocne oslovilo.Ustrachane ale prospesne dielo.