• Pohádka

Kurs sebeovládání (2003)

Tak 2* davam za nekolik opravdu povedenych scenek, kdy jsem se skvele bavila... Diky trapnemu zaveru - vyznavani lasky na stadionu - nemohu pridat ani o * vice. Jacku, Mariso - proc?!? :-)

Zbytečná krutost (1984)

Celou dobu sedite s otevrenou pusou. Co to ksakru je? - rikate si... Bojujete s pocitem uchvaceni dokonalymi zabery a hnusu z toho, co se vam pred ocima odehrava. Trochu pomalejsi tempo ubira drivu, proto 1* dolu, ale atmosfera je vskutku husta, ze by se dala krajet...

V Bruggách (2008)

Okamžitě míří do mého top 10! Někde jsem tu četla, že tento film bourá žánrová klišé... Ano! A s jakou elegancí! A nádhernou, ba překrásnou, hudbou! Invence režiséra a scénaristy v jednom je tak povznášející, že vás tento film okamžitě a najednou zvedne ze židle, abyste mu provolali slávu, a současně vás srazí dolů tíhou věrného obrazu lidské podstaty.

ELFilm (2001) (studentský film)

Vtipne, velmi vtipne. A sentimentalni...

Předčítač (2008)

Vynikajici (!) Ralph Finnes. Jedna hvezda chybi k dokonalosti - scena s placici Kate Winslet v naruci pri predcitani mi prisla smesna a to nemela!!

Šejdrem (2008) (TV film)

Tak i pres to, ze jsem velky fanda Ivana Trojana, jsem se neskutecne nudila. Docela slabe cislo!

Adamovo tajemství (2003)

Nedherny film!! Nechapu tak nizke hodnoceni vetsiny ostatnich.

Dívka a kouzelník (2009) (TV film)

Na pouhy TV film silne, nadherne obrazne, avsak velmi depresivni. Od zacatku vnimate nevyhnutelnost tragickeho konce. Nadherne ztvarneni osudu komedianta behem nacisticke okupace. A Ivan Trojan je opet prvotridni - uz dlouho mu verim naprosto cokoliv.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Roztomile, zabavne a odlehcene. A pro mne - jako majitelku koucoura - i dojemne :) PS: A uzasna pisen Moonriver vam nepujde z hlavy!!