RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Už z obchodního hlediska je název ''RRRrrrr!!!'' strašný. Lidi si chtěj název filmu zapamatovat. Ani jsem to tady nemohl najít, takže jsem musel přes google. A samotnej film - pakárna. Za mě odpad!

Shrek (2001)

Fenomén. Pamatuju, že to byl v kinech hit. Takovýto střeštěný humor se mi líbí a líbí se, myslím, hodně lidem. Mezi ''animáky'' je to přelomový film... asi jako Avatar mezi 3D. Za mě 5*.

Rocky (1976)

Legendární film! Stallone vytěžil 110%. Scény, jak Rocky trénuje se mi vryly navždy do paměti. Soundtrack je také legendární. To z hlavy už nikdy nedostanete :-). Nemůžu jinak než 5*.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Podle mě jedna z nejlepších ''cimrmanovských'' her. Téměř dokonalé výkony herců (především Svěráka) a některé legendární hlášky mě vedou k hodnocení 5 hvězdiček.

Dorm Life (2008) (seriál)

Dorm Life měl našlápnuto na zábavný webseriál. Bohužel, ve 2. sérii rapidně poklesla kvalita a já na to přestal koukat.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Tato reality-show je jedna z nejlepších, co znám. Dobrodružné úkoly, šílení soutěžící a sympatický Joe Rogan v roli moderátora... díky tomu se mi Fear factor líbí. Dvě věci, které bych vytknul jsou: 1) Ten druhý, nechutný úkol (ale soutěžící se do pořadu přihlásili dobrovolně). 2) V poslední sérii je každý druhý díl speciál. Oproti tomu nejvíce se mi líbila speciální minisérie - Faktor strachu párů.