Hledání nekonečna (2022)

Vtipne jak se hlupaci snazi prezentovat vesmir 😃 Divim se, ze jim to kazdej porad zere 😃 Co je to horizont udalosti? Proste obycejna obezna draha.. co je to cerna dira? Proste hmotna koule castic.. mozna i tekuta, ale proste koule... Neni to zadna brana do jineho vesmiru... Tady vedci ze sebe delaji intelektualy ale maji iq max 70... Jedine se byli schopni neco naucit, ale nemaji ani tuseni o tom, jak nad temito tematy premyslet 😉 Nez vsechny hvezdy vyhasnou, vytvorime vlastni... Zas tak tezke to neni 😉 A pokud z cerne diry neunikne ani svetlo, tak co jsou proudy rentgenoveho zareni primo ze stredu "diry"? Hlupaci prezentuji vedu hlupakum... Berou granty a nemuzou rict, ze nic nevi, tak prichazi s blbostma, kterym stejne nikdo nerozumi.. teda skoro nikdo 😉

Thor: Láska jako hrom (2022) odpad!

Nezvladnute tema a premrstena politická korektnost... Jane je na jine "planete" a dela jako by to byla normalka a snazi se trapne hlaskovat.. Cely film je plny trapnych hlasek a ja si rikam, kam ten svet kinematografie speje? Marvel byl trapny od black panthera ale drzel se zajetych stereotypu, ktere i kdyz byly obcas trapne, tak byly trapne fakt jen obcas.. tato nova faze mcu je trapna od zacatku do konce... Filmy na sebe nenavazuji, nic neprinasi... Jen podivanou pro casual divaky a matadori co jsou u marvelu od zacatku a maji krapet soudnosti? Marvel je hazi pres palubu... Jde slepejemi amazonu a ja si rikam, jestli ma stale cenu to dal sledovat... Premrstena des a hruza... Vizual krasny, ale k cemu to, kdyz dej a namet celkovy je trapas? Svet filmu skoncil... Ps: nejhorsi film co jsem kdy videl.. chudaci herci ze se k tomu fiasku upsali ----------- bylo tam vsechno, buzeranti, lezby, trapne sceny, decka atd atd... naprosto prehnane jak se ve filmu objevuje politika ;-) Tohle marvel hodne prehnal a prestrelil a prohral na plne care ;-)

Blade Runner (1982) odpad!

Jednim slovem NUDA... Vice slovy? OK: Dialogy? Trapne..  Kamera? Trapna.. Dej? Nepochopitelny a trapny Hrani si na budoucnost? K smichu :-D Herecke vykony? Tam nejake byly? Je jasne videt, ze ten film je stary az beda a do budoucnosti nepatri.. nechapu lidi, kteri jsou z nej odvareni, jelikoz tam fakt nic neni.. Je to umyslne protahovane a dalo by se to smrsknout do 10minutoveho videa..  Je to mozna tim, ze jsem narocny divak a nevidel jsem ten film v dobe, kdy vysel, ale az s ohlednutim zpet s tim, co ted mam v hlave a je to naprosta katastrofa ;-) ------- Co se tyka vizualnich efektu, tak je videt, ze plasty a nebo sadrose dost frceli.. Chapu, ze nebyla pocitacova technika, ale takovy StarWars, ktery je o dost starsi a v urcitych ohledech je taktez k smichu, tak oproti tomuhle, to je skutecna filmarina, ktera si zaslouzi alepson zlatou malinu.. Tohle si zaslouzi tak par facek vsem, kteri se na teto hruzostrasne nude podileli ;-) Jdu se podivat na dalsi dil, snad se filmari pochlapili a v moderni dobe vytvorili alespon neco, co ma hlavu a patu ;-)

Aladin (2019)

bal jsem se toho, ze aladin bude nudny muzikal, kde dzina hraje cernoch.. ale nakoenc to pasovalo dohromady.. Film na to, jak je zpracovany, je kvalitni, i kdyz to normalne neni muj salek kavy, tak se mi libil.. I kdyz se tam objevily sceny, ktere se dalo delsi dobu predvidat, tak film pobavil a je kvalitnejsi, nez jsem myslel.. Prijemna podivana pro celou rodinu, ktera trapnost omezuje na minimum a neni az tak do oci bijici ;-) Prijde mi, ze dnes je ve filmech kvota na trapnost, ale ta zde neni ;-)

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

film jako takovy je naprosto zbytecny.. do serie rychle a zbesile nezapada.. udelali z toho havaisky shit.. podivana dobra, ale je to spis scifi.. Dialogy otresne, hlaskovani taky.. pokusy o vtip vyzni trapne, jelikoz se na to diva nekdo, kdo ma mozek v hlave.. Je to spis podivana pro bezmozky ;-)

Mizerové navždy (2020)

vizual nadherny, jde videt ten posun za ty roky, dabing se povedl a konecne se nepokouseli prekladat pisnicku.. Kazdopadne je to pojate strasne spatne.. myslel jsem, ze to bude navazovat na predchozi dily a defacto je to dil sam o sobe, ktery prinasi nove informace o postavach.. ale tak jak to je se mi to moc nelibi.. nevychazeji z neceho stareho, ale prinasi nove veci.. Taky se mi nelibi mysteriozni pojeti filmu, ktery defacto vubec nic neznamena.. Na pohled fajn, akce dostatecna, ale dej nic moc ;-)

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

ja nechapu, ze se tvurci nepouci a stale je neprestalo bavit vyrabet takovy skvar, ktery nema spolecneho nic s kvalitnim zazitkem.. Vse co zde clovek dostane je jen barevna podivana.. a barevna jak efektama, tak postavama.. Jsou tam cerne xichty, zlute xichty, pocmarane xichty a kdo vi co jeste... Trapas zavrsila trapna mala zluta holka, co se chovala jak nejvetsi krava na svete, ktera je uplne zbytecna.. jak pro film, tak i pro zivot na teto planete... A ty trapne proslovy :-D mam dost.. Jeste, ze jsem za tenhle nesmysl nevyhodil penize v kine, ale i tak me to stalo hodinu a 3/4 meho zivota.. Jestli stejnym stylem pujde i marvel, tak potes koste, i kdyz i ten uz je dost nahnutej.. ale DC je jednoznacne odepsane ;-) Jde o mentalitu tech, kteri tyhle blbosti vytvareji a jde jasne videt, ze maji IQ30 ;-) Co se tyka samotnych postav, tak je to trapnost nad trapnost.. charaktery jsou uplne trapne... Jak by mel tento film vypadat? Vizual bez hercu a hlavne bez dialogu.. mel by to byt jen vizual s hudbou.. Vic tento film nenabidne a ani neznamena.. Vahal jsem nad tim, ze tomu dam odpad, ale aspon za vizual dam 1* Film je delany pro mentalne narusene feministicke teenagerky a ukazuje jak jsou samy v dnesni dobe mentalne narusene..

Dr. House (2004) (seriál)

uzasny serial, uzasni herci a skvele zpracovani.. Mam ale problem se zakoncenim serialu.. cekal bych, ze se House usadi, zalozi rodinu, konecne se zmeni a ze se da dohromady s Cadyovou.. Posledni serie byla nejhorsi prave proto, ze uz tam Cadyova nebyla a ze uz slo jen o ukonceni serialu.. nadruhou stranu, kdyby to skoncilo, tak jak jsem chtel, tak by to bylo zabehnute klise.. Jen ten konec byl dost pochmurny.. nevim jestli se pres to nekdy prenesu.. Za to zakonceni ubiram hvezdicku.. jinak je to 5* serial..

Přátelé (1994) (seriál)

sledovani pratel se u me stalo tradici.. vzdy jak se blizi vanoce a prijde na me nostalgicka nalada, tak si je pustim.. tzn je sleduju kazdy rok.. Uz ani nevim kolikrat jsem je celkem videl, ale musim rict, ze se tento serial nikdy asi neokouka a bude odkazem lidem i do budoucna.. jediny problem mam s tim, ze kdyz uz to vidite tolikrat, tak vam to prehravani a ubrecena rachel zacnou lezt na nervy.. jinak je to nadcasovy serial a nastavil ostatnim serialum latku.. TBBT je taky super serial, ale z 80% vykrada prave serial pratele ;-) Nejvetsi devizou tohoto serialu, jako jednoho z mala je to, ze se dockal i po tolika letech uctyhodneho zakonceni.. Ostatni serialy, hlavne i z te doby a nektere i dnes, nemely takove stesti.. Nesmutnejsi na tom serialu je ale to, ze uz je ukonceny a kdyz se blizite ke konci, uz vam pomalu serial zacina chybet a pripravujete se na to, az skonci.. a kdyz se to stane, tak kolikrat propuknete v plac, ze uz je mu davno konec ;-)

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

je trapas nad trapas, snazit se vzit nejvetsi udalost nasi doby a stavet na ni.. nepodarilo se to ani nahodou a je to jak jsem rikal trapas.. ani herec na to nema a nema na to ani pribeh.. herce mam rad, jelikoz vim ze neni hloupy, ale tohle se neda Edit: je to tak se vsema filmama dneska, zakoncovani a navazovani tvurci nejsou schopni uchopit.. nedari se jim vizualni stranka, pribeh a ani nic jineho.. jeste ze jsme meli moznost vyrust na velkych filmech, ktere nebyly ovlivnene dnesni dobou.. nedivim se ze dneska jsou decka tak hloupe, kdyz jim jeden tvurce za druhym serviruje transexualni pojeti vsech velkych filmu.. vsude sama demence a hloupost.. tady byl spatny i namet.. pribeh naprosto o nicem..