Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

naprosto uzasny serial.. nejspis se na nej znova nepodivam, jelikoz mi vadilo, jak to skoncilo, ale bude mi rezonovat v hlave hodne dlouho.. Skvely dej, skvele postavy, prace s jejich charaktery a jejich pribeh.. 90% si to zaslouzi.. jen skoda toho konce, i kdyz to asi bylo natoceno podle skutecnych udalosti..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

je to uzasny a skvely serial, ktery z 90% vychazi a kopiruje serial pratele.. vse co bylo tam, je i tady v novejsim provedeni.. serialu chybi dustojne zakonceni a byly by treba jeste ty avizovane 2 serie, kterych se uz nedockame.. jsou tam asi 2-3 dejove linie, ktere nejsou ukoncene a i kdyz se tvurci snazili dat serialu dustojny konec, tak to vzali strasne hopem..

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

na pana prstenu to vubec nema.. jak pribehem, tak zpracovanim.. Peter Jackson se spis chtel udrzet na vysluni, ale cela tahle serie se moc nepovedla.. Je fajn, ze je to zasazeno do pribehu pana prstenu a jsou tam doplnena nektera mista, o kterych bilbo v PP mluvil, ale jinak je to vsechno strasny nesmysl.. ani radeji nebudu vypisovat vse, co mi na cele serii vadi, jelikoz je toho strasna spousta.. 3 hvezny za nostalgii, jinak nic moc jo a dabing, kde se hlupaci snazi zpivat anglicke pisnicky a do cestiny to prekladal a nazpival samotny trapak, je naprosto otresny...

6 underground: Tajné operace (2019)

aaz na ty do oci bijici chyby, kdy jezdi 2 zelene auta.. jedno znicene a druhe neposkozene, na to, ze z kulturistu se stali parcouristi a s tim, ze nevime, jak se dostali do toho vrtulniku, to byla paradni podivana.. Jen me sere ta negerska kvota a to, ze se negr snazi vsechny spasit.. vzdycky... Po druhem shlednuti snizuju hvezdicky ze 4 na 2... Neda se na to uz koukat..

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

film se da shnout pouhymi par vetami.. CGI SUPER, Dialogy zbytecne protahovane a vetsinou o nicem, suche vtipky, o kterych si scenaristi mysli, ze budou pro duchaplneho divaka vtipne, ale nejsou. Co se tyka deje, tak ten je deravy jak cednik.. Pro hrdiny nepredstavuje cely dej zadnou vyzvu a je jim ublizovano jen tak na oko, aby mohli celou situaci vzdycky vyhrat.. Cekal jsem, ze to bude zklamani, jelikoz zadny z filmu posledni trilogie nebyl dobry.. Vsechny byly tak na 50% az na Rogue One a posledniho Jedie.. ty byly cele naprosto zbytecne a obsazovat herce, kteri se uz nemuzou hybat je strasna chyba.. kdyz uz, tak u nich se melo vyuzit potencialu CGI.. u tohoto filmu byl namet skvely, ale ani scenaristi, a ani reziser ho nedokazali vyuzit a divakovi predvest neco duchapritomneho.. Sazelo se zde na CGI a dej cele serie byl splachnuty do zachoda.. Diky ti Disney ;-) Shazujes hvezdy na zem ;-) O hercich tu ani neni treba mluvit, vsechno to byli neherci a do filmu obsazeni jen aby se splnila kvota trapnosti.. Zenska ktera svou demenci vsechny porazi, trapnej negr, ktery se snazi hlaskovat a nejaka napodobenina Hana Sola.. Film reflektuje dnesni spolecnost a jde krasne videt, ze nejen filmy, ale i celkova spolecnost jdou ruku v ruce od 10 k 0 ;-) Jedina trologie, ktera v sobe mela vse a da se hodnotit 5* je serie s dily 1, 2 a 3 ;-) Na tom mel reziser novou trilogii navazat a ne na nejakou trapnost z 80. let.. Videt dneska vojaky v plastovem brneni je k smichu ;-) Tvurci si touto demenci pod sebou strhnuli stolicku a odepsali tak krasne naslapnutou serii ;-)

Zaklínač (2019) (seriál)

pri shlednuti prvniho dilu jsem byl v soku z toho, jak Bckove serial vypada.. spatne triky pri podrezavani a strikani krve, nezajimave postavy a jejich fadni herecke vykony, ale od druheho dilu se to vyrazne zlepsilo.. Kazdopadne Cavill to zahral dobre a bal jsem se jeho obsazeni, ale celkem mu to paslo.. Jen mi vadilo, ze nenosi druhy mec na zadech a jen ho s sebou taha v nejakem pouzdre.. ani nevim jeslti ho vubec pouzil... Dalo se to skousnout i kdyz mi vadilo, ze jsem celou dobu ten dej nejak nechapal.. pak mi doslo, ze vetsina dilu se odehravala v minulosti.. To, ze potka Ciry az v posledni minute serie jsem cekal od zacatku a tak to cele bylo takove zbytecne.. Dej by se dal udelat jinak a scuknout do par epizod.. i kdyz jsem byl rad, ze se mam na co divat, tak mi delka dilu nevadila..

Ad Astra (2019)

nejsem si jisty, kdy u me nastal zlom, kdy me takoveto nesmyslne veci prestaly zajimat.. prestala me zajimat vizualni stranka i herecke obsazeni.. zabyvam se hlavne chovanim postav a nesmyslnymi udalostmi, ktere by s enikdy nestaly.. ano je to scifi, ale melo by byt zalozeno na realnosti.. Co se reality tyka, nikdy by se do vesmiru nedostaly dementni postavy, kterych je film plny. Jejich neracionalni jednani by je nikdy do vesmiru nedostalo a absence vlastniho rozhodovani taky ne.. IQ vedlejsich postav je na urovni 30. Strileni v rakete, rozdelovani se, poruseni planu mise atd.. chapu, ze film ma byt zajimavy, ale pokud je postaven na tom, ze zajimave maji byt nesmysly, tak je film jako takovy absolutne nezajimavy... Brad Pitt je uplne bez emoci, az si rikam, co tam vlastne hraje.. spis se tam jen prochazi a na tu roli se absolutne nehodi... Jedine co ten film ma je vizualni stranka a napeti pocas celeho filmu, ale na tom se stavet neda.. 3/4 filmu je naprosto zbytecnych.. Nejaka vesmirna antena je naprosto zbytecna atd.. Film by se dal srazit do pul hodiny a byl by zajimavejsi, nez tenhle nesmysl.. dodivam se na to jen proto, abych to videl, dalsi shlednuti me nezajima a tvurci by se nad sebou meli zamyslet.. V dnesni dobe zabehnute a realne veci uplne neakceptovat je uplna demence ;-) Film je jedno velke zklamani ;-)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po dokoukani serialu musim z 5 hvezdicek udelat jen jednu, jelikoz jak dobre mel serial naslapnuto, tak stupidne jej v posledni serii splachli do zachodu.. Neda se s tim udelat nic jineho, nez tento serial taky splachnout.. Vyvoj postav, predstaveny dej, informace, ktere se clovek dozvedel, to vse posledni serii postrada jakykoliv smysl a je ostuda, jak skvely serial muze stupidne dopadnout.. Meli 2 roky na posledni serii, udelali jen 6 dilu a 4 z nich se vlastne vubec nic nedelo.. Nehlede na strasnou nekvalitu nekterych dilu.. Doufam, ze scenaristy uz nikdo nikdy nezamestna, jelikoz je to hlavne jejich selhani a meli by se smazit v pekle ;-)

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Naprosto prumerny film.. Milionkrat zrecyklovana zapletka.. Predvidatelny dej.. Nesympaticke postavy.. A co se padoucha tyka, tak ten ma uplne nelogicky plan, zajimalo by me z ceho to vykradli, ale to je podle meho kazdej druhej film dneska.. ze padouch neco dela a nema k tomu zadny duvod a to co udela je uplna blbost ;-) Takhle nejak se da shrnout cely film.. Dneska se vsechno toci pro deti, inteligentniho divaka to tezko zaujme. Prumerne jsou i digitalni triky.. Nechapu, ze ma tento film nejvetsi trzby v historii filmu, kdyz na nem neni nic specialniho.. lide spis neco cekali a pak museli odchazet zklamani, jinak si to nedovedu vysvetlit.. Film neni vubec o zapasu pokemonu.. kdyby byl, tak je to razem nekde jinde.. jde o klasickou detektivku v podani pokemonu.. tzn nic moc.. dal jsem 3 hvezdy, ale kdyz tohle pisu zjistuju, ze to nema vetsi cenu nez 2 hvezd ;-) deti se zabavi, ale to je tak vsechno ;-)

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série) odpad!

nevim, proc jsme museli cekat 2 roky na zakonceni, ktere je tak nudne, az jsem si rikal, jeslti to ma jeste cenu.. tvurci si nejspis rekli, serem na to, uz je konec, tak to jen odehrajte.. tady mate na koleni spichnuty scenar a jen to odrecitujte.. my udelame 2 CGI bitvy a lidem to bude stacit.. kdyz ne, tak maji smulu.. mrazivi chodci? co s nimi? jo ok ukazte je tam, ale CGI s nema je prilis drahe, tak at hlavne nic nedelaji.. ledovy kral at jen natahne ruku a otoci se.. zbytek at prosedi, tady na te zidli.. udelame jako ze leti na drakovi.. cekal jsem, ze konec bude epicky.. je to strasna prasarna co udelali.. vzali cely dej, vyvoj postav, napeti atd a hodili to jak hovno do reky a nechali to odplout.. ze 6 dilu, jsou 4 vypravne, a ostatni 2 jsou cele dily jako jedna bitva.. tzn taky nic moc.. ti kdo umreli, umreli uplne trapne, ne aby umreli nejak zajimave.. naproste zklamani jak z nejlepsiho serialu soucasnosti udelali naproste hovno.. nechapu tady to vysoke hodnoceni.. dnesni divak asi neni moc narocny, nebo fakt nevim.. porad jsem cekal na posledni dil, cekal jsem, ze bude naprosta tresnicka na dortu, ale dockal jsem se jen velkeho zklamani, jelikoz se v tom dilu nic nedeje.. jak se muzete spokojit s takovym paskvilem? jeslti chteji tvurci dal pokracovat, tak doufam, ze ne v duchu tohohle hovna, ktere se snazi vydavat za zlato.. a lidi, kteri jsou nadseni a hlasaji, ze hlavne posledni dil byl ten uplne nejlepsi, tak reknu jen: jste slepi? vzpamatujte se ;-)