Město (2010)

ne skvostná, ale dobrá akční zabíjačka. Affleck je divnej, jak zmraženej citrón, ale tady to kupodivu ani nevadilo. konec trochu přitaženej za vlasy (baráček u moře a zimní stadion, pche, to chtělo trošku víc fantazie), ale není to dokument o nápravě zločince, že. love story pro drsňáky aneb bad boys to vždycky schytaj do koulí. zábava!

Opravdová kuráž (2010)

Nechala jsem se unést Bridgesovým umem, byla to královská podívaná, děkuji. To malý pískle má určitě potenciál, Damon mile překvapil, nějak jsem si ho tam nedokázala představit - ale když seskočil z koňa a zacinkaly mu ty ostruhy, ty bláho! Kompaktní a vyvážené dílo, rozhodně chci vidět znovu.

Fighter (2010)

mám ráda jak flusaj krev, když se mlátěj, ale tohle mě nudilo. takovej ten film jak si u něho líně škrábete koule a čekáte, až skončí. ze slušnosti ho dokoukáte, když to má ty oscarový panáky na kontě, no. Bale je parádní Batman, ale jako fetka stojí za vyliž.

Cesta (2009)

nějak mě to nenadchlo, spíš nudilo. Viggovi tyhlety umorousaný špinavý role sedí. v podstatě je to neobvyklej a šedivej skorodoják. trochu lepší než průměr.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

neskutečná kravina. oplácaná a strhaná Julia za zenitem, děj o ničem, utahaný a zbytečně dlouhý. líp bych udělala, kdybych se nacpala nějakou dobrotou, pustila si mantry na cédéčku a završila bych to kvalitním autosexem s vibrátorem jménem Javier Bardem.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

ulítlá hovadina na zpříjemnění všedních dnů. musela jsem se smát i když jsem nechtěla. bitka ve vodě je famózní.

Bílá stuha (2009)

žádná hudba, drtivá kamera, děsivej příběh, mrazivý herecký výkony. konec bez konce. výborná záležitost. po skončení filmu jsem měla pocit, že se z toho zlýho obrazovýho svěráku nevymotám.

Ronja, dcera loupežníka (1984)

"ppproč ho pppícháš pppřímo do pppupíku?" :D milovala jsem to jako dítě, miluju to i dnes. drsná pohádka s jemným poselstvím.

Eloïse (2009)

příjemné překvapení. snímek působí velmi přirozeně, přesvědčivé herectví a plynulá podívaná. na rozdíl od jiných homofilmů rozhodně stojí za shlédnutí.

Elena Undone (2010)

krásné hlavní představitelky, špatné herecké výkony a klasickej příběh o tom, že když ji miluješ, není co řešit. slabota.