Obřad (2011)

kdyby tam nehrál Anthony, byla by to průměrná béčková záležitost. O'Donoghue by se měl za svůj výkon stydět. jako námět k zamyšlení je to bezva, jako film to stojí za hovno. obě hvězdy pro Hopkinse.

Zkus mě rozesmát (2011)

pohoda, klídek, bavila jsem se (až na pár hluhých míst) od začátku do konce. Sandler nezklamal, Aniston je kunda a hrát umí. ideální oddychovka.

Plivu na váš hrob (2010)

předvídatelné. násilí je ve své obnaženosti nudné a pomsta není můj šálek kávy. jediné, co se té buchtě povedlo, byla práce s víčky jednoho z hrdinů - poradila si s nim "vkusně" a trefně.

Útěk ze Sibiře (2010)

pěkný nešenl džeografyk pokoukáníčko, to predevším. nejsilnější scéna na poušti. ale troufám si tvrdit, že nemít kocovinu tak mě to tolik nedojme. poslední minuty jsou trapné, respektive trapně udělané, špičky bot si tvůrci mohli odpustit. ale důležitý je obsah, ne forma, že. na můj vkus to sice bylo málo syrové, ale i tak dávám za 4*

Hříšníci (2011) (seriál)

jestli pobíráte dávky, chlastáte nebo obojí, určitě si tenhle parádní seriál zamilujete. William Macy je jako Frank naprosto skvělej a v posl. díle první séri dostane, co si zaslouží.

Magnolia (1999)

strhující. vtáhlo mě to jak černá díra a vyplivlo po třech hodinách. ono to jde, protože takové věci se dějí.

Smoke (1995)

lepší než kafe a cigára.

Zelená zóna (2010)

"čtvrtý Jason Bourne" ?! Bourne my ass!! mimo jiné mi zážitek z filmu zkazil fňukající týpek - US teda nebudou rozhodovat o budoucnosti mojí země - pffffff, takovýho fňukyho si umim představit někde nalitýho 4. července ve Státech, ale v Iráku? celý to bylo nastavený tak, aby divák sympatizoval s USA, jsou tam přeci i hodný týpci, který si ceněj pravdy a ty nakonec zvítězej. wtf?! akce dobrá, věčný třesení kamery je skoro na epileptickej záchvat. Damonův debilní účes se dal přežít ... zkrátka a dobře, celé to na mě působilo jako čistej, na oko afektovanej průměr.

Možná, miláčku (2000)

hrůza! půlka hvězdy za to, že se tam mihla Emma Thompson jako šílená vyznavačka přírodních sil (power of vagina!) a druhá půlka hvězdy za pohled na nejotřesnějšího bíbra, co jsem kdy na ksichtě viděla. klišoidní a ubohá montáž pseudoromantických slátanin. never more.

Legenda o slavném návratu (2000)

pojmenovala bych to spíš legenda o mýtickém nánosu. pěkné, průměrné, nadhodnocené. bezva jižanskej přízvuk.