Dallas (1978) (seriál)

plnej počet. sledovala to celá republika! :D

Tak jde čas (1965) (seriál)

Babička to žrala. Vnoučata trpěla. Ještě teď se třesu, když se mi v hlavě vybaví znělka s přesýpacíma hodinama ;) tfuj.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Must see movie! Arnold je sice herecká nula, ale tady je boží. Každičkej detail funguje, lidé dobří, takhle nějak si představuju ideální film. Myšlenka, akce, napětí, brutální vyvrcholení, efekty ... k tomu skvělá hudba. Camerone, jsi klasa. T2 se neokouká. Díky za můj milovanej film. Klaním se.

Survive Style 5+ (2004)

Šílenost. Netušim, na který centrum mozku to bylo zaměřený. Ale bavilo mě to.

Single Man (2009)

Slast pro oči. Dech beroucí vizuální masterpiece. Julianne Moore excelentní, sexy zhrzená žena. Ten make up! Colin coby homosexuál naprosto uvěřitelný. Tragické, až se mi z toho chtělo umřít. Má úctaa hluboká poklona, pane Forde.

Neopouštěj mě (2010)

Běhá z toho mráz po zádech. Roztahaný snímek o dárcovství orgánů, lásce až za hrob a podivném přátelství. Na konci filmu jsem si řekla a dost … Spějeme k drsnému, sic romantickému konci. Keira Knightley zklamala. Knižní předloha výborná, film poněkud pokulhává.

Vychovávat Hope (2010) (seriál)

Americká, trochu pošahaná rodinka mimo veškeré běžné konvence řeší každodenní výzvy po svém. Taťka Jimmy je tak trochu ňouma, ale hodnej, Hope je dítko k zulíbání a korunu tomu všemu nasazuje senilní babča Maw Maw. S trochou nadsázky ukázkový příklad toho, jak užívat stáří na plný koule. Pro všechny zúčastněné. Humor z vidlákova sice nekorektní, každopádně roztomilé výchovné pointy na konci epizod splňují poselství. Raise Hope with hope ...

Mary a Max (2009)

Aspergerův syndrom pro začátečníky. Přátelství pro pokročilé. Humor říznutej ironií a sarkasmem pro experty. Každý v tom asi vidí něco jiného, nicméně pro mě je Max tlustým plastelínovým hrdinou. Je v tom tolik moudra, že by se za to nemusel stydět ani študovanej odborník na lidský vztahy. Plný počet hvězd!

Elling (2001)

Staňte se zelným básníkem! Norská filmová lahůdka, která zaručeně vyloudí nejeden úsměv, zahřeje u srdce a (mimo jiné) poukáže na neotřelý způsob výkonu sociální práce. Citlivá ukázka spolužití sexuchtivého hromotluka a intelektuálního asociála bourá stereotypy, sklízí sympatie a nenápadně naťukává problematiku pánské hygieny.